SON DAKİKA

Müslümanlara karşı iğrenç ayaklanma! Domuz yağına batırılmış kurşunla saldırı!

>
Müslümanlara karşı iğrenç ayaklanma! Domuz yağına batırılmış kurşunla saldırı!
Amerika'nın Teksas eyaletinde son olarak gelen bilgilere göre bir çok kişinin ülkede çıkacak olan olası bir Müslüman ayaklanması için domuz yağına batırılmış kurşun ile talim yaptığı kaydedildi.

Amerikan'ın Teksas eyaletinde geçtiğimiz günlerde Amerikan-İslam İlişkileri Bürosu (BAIR) tarafından yapılan açıklamalar tüm dünyayı ayağa kaldırdı. Son derece ırkçı ve faşist bir grup olan Amerikan-İslam İlişkileri Bürosu, meydana gelen son olaylar ve IŞİD tarafından tüm dünyanın tehdit edilmesi nedeniyle yeni bir karar aldıklarını açıkladı.

Avrupa'dan dalga dalga yayılan ve bu sebepten dolayı da bir çok noktada mülteci krizinin meydana çıktığını aktaran Amerikan-İslam İlişkileri Bürosu yetkilileri, söz konusu durumun kendi ülkelerinde de yaşanması halinde kendilerince yeni yöntemler geliştirdikleri bildirildi. Amerikan-İslam İlişkileri Bürosu tarafından yapılan açıklamalara göre ülkede bir mülteci sorunu yaşanır ve mülteciler Amerika'ya gelmek isterse ya da Müslümanlar genel olarak ülkede bir ayaklanma çıkarırsa sonuçların ağır olacağı ifade edildi.

Söz konusu durum ile birlikte yapılan açıklamalarla Müslümanları direk cehenneme yollamak istediklerini kaydeden Amerikan-İslam İlişkileri Bürosu, domuz yağına ve domuz kanına batırılmış kurşunlarla talim yaptıklarını, bu kurşunları aynı şekilde Müslümanlar üzerinde de deneyeceklerini kaydetti. Meydana gelen bu açıklamanın ardından ise Amerika'da yeniden islamafobi durumunun ortaya çıktığı gerçeği de herkesi korkuttu. Bu açıklamaların ardından Amerikan yetkililerinin ne gibi bir girişimde bulunacağı da merak ediliyor.

Ev alanları mutlu eden yeni karar!

 

Ramazan ayında et fiyatlarına zam gelecek mi? Güncel et fiyatları 2016

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.