SON DAKİKA

''Muhteşem Yüzyıl Kösem'' Şehzade Mustafa Ölecek mi?

>
''Muhteşem Yüzyıl Kösem'' Şehzade Mustafa Ölecek mi?
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizinde yayınlanan son bölümde sultan Ahmet’in Evlatlarını korumak için kardeşi Mustafa’ya kıyacak işte cevabı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde dün akşam yayınlanan bölümünde, herkes nefeslerini tutarak olanları izledi. Sultan Ahmet vereceği karar ile şehzade Mustafa’ya kıyacak mı? Son bölümünde heyecanın bitmediği sahneler arka arkaya yaşanırken sultan Ahmet’in evlatları içim kardeşi Mustafa’nın canına kıyıp kıymayacağı ise merak konusu oldu.

Sultan Ahmet seferdeyken Safiye sultanın bunu fırsat bilerek şehzade musaffayı tahta geçirmeye çalışmıştı. Sultan Ahmet’in her gidişinin arkasından safiye sultanın bu planlarının gün yüzüne çıkması ise sultanı endişelendirmeye başlamıştı. Safiye sultanın son tahta konma girişimi kanlı biterken sultan Ahmet’in bir daha gittiğinde böyle bir durumla karşılaşmaması için zor bir karar vermesi gerekiyor.

Dun akşam yayınlanan bölümde sultan Ahmet kardeşinin ölmesi için karar veriyor. Dizide cellatlar Mustafa için harekete geçiyor fakat tarihe göre şehzade Mustafa ölmeyecek. Sulatan Ahmet’ten sonra tahta sultan Mustafa geçecek.

şehzade-mustafa-muhteşem-yüzyıl-kösem
Muhteşem Yüzyıl Kösem 6. Bölüm 2. Fragmanı - Kösem Sultan Dizisi Haberleri, Oyuncuları, Bölümleri
Muhteşem Yüzyıl: Kösem 2. bölüm fragmanı: u201cBen seni bir kez daha doğururum
Muhteşem Yüzyıl Kösem de Şehzade Mustafa Ölecek mi? haberleri
MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 6. BÖLÜM 2.
u201cMuhteşem Yüzyıl Kösemu201d 2. Bölüm Şehzade Mustafa nın Boğulma Sahnesi - Kösem Sultan Dizisi Haberleri, Oyuncuları, Bölümleri

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.