SON DAKİKA

Milletvekilliğine Hücum !

>
Milletvekilliğine Hücum !
Belediye Başkanlarının istifa edip milletvekili adayı olması, müsteşarların, rektörlerin, valilerin...

Seçimlerin yaklaşmasıyla beraber, milletvekilliği aday adayı olabilmek için görevlerinden istifa edenlerin sayısı da artıyor. Rektörden danışmana, Belediye başkanından doktora kadar bir çok tanınmış sima milletvekili adayı olmak için istifa ediyor.

Anlamıyorum; acaba milletvekilliğini kolay bir iş olarak mı görüyorlar? Yoksa verilen astronomik rakamlar mı beyinleri yanıltıyor? Örneğin, rektörlük görevi yapan birisi hemen hemen aynı parayı alıyor ve bana göre daha rahattır.

Çünkü meclis o kadar kötüleşti ki artık, insanların ne huzuru kaldı nede tadı tuzu.. Bunu göre göre bu göreve girmek isteyenleri cidden anlamıyorum. Siyasetten anlamayan, farklı alanlarda daha yararlı olacak insanların bu seçimi yapması da ayrı bir merak konusudur. Tabii ki herkes özgür ancak, daha iyi ve verimli çalışacağın bir iş dururken neden ısrarla milletvekilliğini seçersiniz ki?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki’de bunlardan birisiydi. Milletvekili olabilmek için görevini bırakan ve Ak Partiden milletvekilliği için adaylığını koyan Özhaseki, sanırım Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan gitmeyi planlıyor.

MİT müsteşarının bile istifa ederek, milletvekilliği için aday olduğunu duyduktan sonra bu haberlere şaşırmaz oldum. Herkesin amacını bilemeyiz ancak, devletin başında geçici Başbakan olmasından dolayımıdır bilmem, rağbet oldukça artmış durumdadır.

Bu seneki seçimlerde milletvekilleri oldukça tanıdık yüzler olacak.

Bu yüzden şimdiden kendinizi hazırlayın derim.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.