SON DAKİKA

Metro Turizm'in sapık muavini tutuklandı!

>
Metro Turizm'in sapık muavini tutuklandı!
Geçtiğimiz günlerde Muğla - İstanbul seferini yapan otobüste meydana gelen cinsel taciz olayının ardından yetkili makamlar harekete geçerek sapık muavini tutukladı.

Hatırlanacağı üzere, kısa bir süre önce internet yoluyla duyulan ve ardından da büyük bir skandalı ortaya çıkaran taciz olayı tüm Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı. Meydana gelen olay ile birlikte Muğla - İstanbul seferini yapan otobüs içinde bulunan genç kızın uyurken yanına muavin gelmesi ve ardındanda da mastürbasyon yaparak genç kızı taciz etmesi herkesi şoke etmişti.

Meydana gelen bu olayın ardından otobüste bağıran ve ardından da karakola görütülen genç kız ile muavin, herkesi şaşırtmıştı. Delil alınmasına rağmen ve ortada böyle bir suç var iken serbest bırakılan muavine herkes tepki gösterdi. Meydana gelen bu olayın ardından ise sapık muavinin herşeyi itiraf etmesi, sonu oldu. Gözaltında iken böyle bir durumu reddeden ve genç kıza yönelik bir girişimde bulunmadığını açıklayan muavin daha sonra tutuklandı.

GENÇ KIZ RAHAT BİR NEFES ALDI

Söz konusu muavinin tutuklanmasının ardından Gebze 2. Sulh Ceza Mahkemesi'ne çıkarıldığı bildirildi. İlk olarak ifadesi alınan muavin, sorguda genç kızın üzerine su döküldüğünü iddia etmişti. Bu nedenden dolayı da serbest bırakılan muavinin, serbest bırakılmasına tepki gösterildi. Yeniden sorguya alınan muavin sorguda suçunu kabul ederek mahkemeye gönderildi. Mahkemede bu kez suçunu kabul eden G.G., tutuklanarak Kocaeli T Tipi Cezaevi'ne konuldu.

Survivor Atakan oyunlarda neden yarışmıyor? Survivor 2016 Atakan'ın son durumu ne?

 

Zonguldak'ta göçük faciası: 2 yaralı!

 

Putin'den büyük Türkiye itirafı! 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.