SON DAKİKA

Meral Akşener İtiraf Etti! Herkes Büyük Şok Yaşadı

>
Meral Akşener İtiraf Etti! Herkes Büyük Şok Yaşadı
MHP’nin yeni başkan adayı Meral Akşener sorulan sorular üzerine içişleri bakanlığı yaptığı sırada adının Faili meçhul cinayetleri karışmış olması hatırlatılınca, ne derseniz deyin hepsi kabulümdür cevabı verdi.

MHP’nin yeni başkan adayı meral Akşener Balıkesir’de yaptığı toplantısı sırasındaki açıklamaları ile gündeme damga vurdu. Paralel yapının adamı olarak gösterilen ve MHP’nin başına getirilmesi için FETÖ tarafından desteklenen Şener yaptığı konuşmasında herkesi şaşırttı. Sorulan sorulara yanıt veren Şener içişleri bakanlığı yaptığı dönemde adının Faili meçhul cinayetlerin sorumlusu olarak gösterilmesine, ne derseniz deyin hepsi kabulümdür cevabı verdi.

ÜLKEM İÇİN YAPTIM


Akşener, yaptığı açıklamada içişleri bakanlığı döneminde tarihin en uzun, en geniş, en kapsamlı sınır ötesin harekâtının altında kendisinin imzası bulunduğunu belirtti. Kendisinin sürekli Faili meçhullerin sorumlusu olarak gösterenlere ise, her şey kabulümdür, bu ülke için bir şey yapılması gerekiyorsa yapmışımdır sorumluluk sonuna kadar bana aittir açıklaması yaptı.

SAHTE KAHRAMAN DEĞİLİZ 


Yaptığı açıklamalar şaşkınlık yaratan Akşener faili meçhul cinayetleri kabul ederken sözlerine su şekilde devam etti. Sizi gidi korkak kediler, ben asla çıkıp kandırıldım demeyeceğim. neye imza attıysam sorumluluğu bana ait kaçan yok göçen yok yıkılmak yok çünkü biz ülkücüler sahte kahramanlar değiliz acıkmalarında bulundu.

Haberin Etiketleri :
Meral Akşener'in SİYASET

Meral Akşener'in "İYİ Partisi" Kuruldu! Ancak Partinin Sloganına Son Dakika Patent İtirazı Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile geçtiğimiz yıl yollarını ayıran Meral Akşener, nihayet yeni partisinin kuruluşunu tamamlarken, oy birliği ile partisinin de genel başkanı seçildi. Ancak kurulma aşamasına kadarki süreçleri de çok konuşulan partiyle ilgili tartışmalar pek biteceğe benzemiyor. İşte merak edilen kuruluş toplantısının ayrıntıları...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.