SON DAKİKA

Mehmet Topal'a Silahlı Saldırının Sır Perdesi Aralanıyor! Şok Rapor!

>
Mehmet Topal'a Silahlı Saldırının Sır Perdesi Aralanıyor! Şok Rapor!
Dün öğlen saatlerinde silahlı saldırıya uğrayan Mehmet Topal ve Uygar Mert Zeybek için hazırlanan polis rapor tamamlandı. Polis suikast girişiminin olmadığını bildirdi.

Dün Fenerbahçe Tesisleri'nden arkadaşı Uygar Mert Zeybek ile ayrılan ve ardından da Sancaktepe gişelerinden silahlı saldırıya uğrayan Mehmet Topal, durumu hemen polise bildirmişti. Mehmet Topal'ın yaşadığı korku dolu anlar ise kameralara yansımıştı.

Olayın sıkı takipçisi olan polis ise soruşturmayı sürdürdü. Olay yerinde yapılan ilk incelemeler sonucunda Mehmet Topal'ın aracına kasti bir silahlı saldırının olmadığını bildirdi. Olayın suikast olmadığını kaydeden polis, yorgun kurşun nedeniyle durumun gerçekleştirdiğini bildirdi. Kim tarafından sıkıldığı belli olmayan kurşun bir süre havada kaldıktan sonra ivme kaybettiği için hızla aşağıya düşüyor. Kurşun düşerken hız kazandığı için silahtan ateşlenmiş gibi hissediliyor. Bu durumla birlikte kurşunun kafaya isabet etmesi ise ölümcül sonuçlara yol açıyor.

Polis tarafından verilen raporda kurşunun kim tarafından atıldığının hala araştırıldığı öğrenildi. Polis kurşunun balistik incelemeleri ardından kime ait olduğunu bulmaya çalışacak. Bir suikast girişiminin olmaması ise Mehmet Topal ve tüm Fenerbahçe camiasına rahat bir nefes aldırdı. Olaylarla ilgili soruşturmalar devam ederken, polis mobese kameralarını incelemeye devam ediyor. 

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.