SON DAKİKA

Mehmet Topal'a Kim Ateş Etti! Mehmet Topal Neden Silahlı Saldırıya Uğradı?

>
Mehmet Topal'a Kim Ateş Etti! Mehmet Topal Neden Silahlı Saldırıya Uğradı?
Fenerbahçe'nin en sevilen futbolcularından biri olan Mehmet Topal, bugün Sancaktepe gişelerinde kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Türkiye'nin en iyi futbol kulüplerinden biri olan Fenerbahçe bugün hayatının şokunu yaşadı. Fenerbahçe'nin başarılı futbolcularından biri olan Mehmet Topal, bugün silahlı saldırıya uğradı.

Fenerbahçe Tesisleri'nden çıkan ve ardından da evine gitmek için arabasına binen Mehmet Topal, yanındaki arkadaşı ile birlikte yola koyuldu. Sancaktepe gişelerine geldikten sonra kimliği belirsiz bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Aracının kurşun geçirmez olması ve camların da çift cam olması Mehmet Topal ve Uygar Mert'i kurtardı. Olayın ardından Sancaktepe karakoluna giden Mehmet Topal ve Uygar Mert'in ifadesi alındı. Alınan ifadelerin ardından Mehmet Topal ve Uygar Mert, yakın arkadaşlarının yardımıyla evlerine gitti.

Arabasının kurşun geçirmez olması Mehmet Topal ve Uygar Mert'in hayatını kurtardı. Kurtulan futbolcular ise olayın şokunu hala atlatamadı. Bu yıl Trabzon'da silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe, ikinci kez uğradığı silahlı saldırı ile şok yaşadı. Futbola şiddetin bulaşması ise herkes tarafından büyük bir tepki topladı.

Mehmet Topal'a ise sosyal medyadan destek yağdı. Bir çok ismiden ünlü futbolcuya geçmiş olsun mesajları geldi.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.