SON DAKİKA

Liseli Çağlanın Ölümü Herkesi Yasa Boğdu

>
Liseli Çağlanın Ölümü Herkesi Yasa Boğdu
17 yaşındaki Çağla Yalçın Geyve Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü son sınıf öğrencisiydi. Geçirdiği beyin kanaması sonucu hayata veda eden Çağla’nın yakınları sinir krizi geçirdi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Geyve Teknik Lise son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki Çağla Yalçın 5 gün önce staj gördüğü okulda birden fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Önce Geyve Devlet Hastanesi'ne götürülen Çağla, burada yapılan ilk müdahalenin ardından da Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne (SEAH) kaldırıldı. Müdahalelerin ardından Çağla, Genel Yoğun Bakım Ünitesi'nde uyutularak gözetim altında tutuldu.

Ancak dün gece gelen üzücü haber ailesini ve okul arkadaşlarını yasa boğdu. Çağla Yalçın 5 gün yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybederek hayat gözlerini yumdu.

Ana Okulu öğretmeni olmayı hayal eden Çağla'nın ölümü okulda büyük üzüntü yarattı. Çağla’nın ailesi bu zamansız gelen ölüm haberinin ardından yıkıldı. Çağla'nın cenazesi, Geyve ilçesinde öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Arkadaşları ve yakınları Çağla için dualar okutup ardından gözyaşları döktüler.

Liseli Çağlanın Ölümü Herkesi Yasa Boğdu Resim - 1
Liseli Çağlanın Ölümü Herkesi Yasa Boğdu Resim - 2
Liseli Çağlanın Ölümü Herkesi Yasa Boğdu Resim - 2

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.