SON DAKİKA

LG'nin Yeni Amiral Gemisi G6'nın Tanıtımı Yapıldı!

>
LG'nin Yeni Amiral Gemisi G6'nın Tanıtımı Yapıldı!
Cep telefonu üreticileri arasında önemli yeri olan LG, yeni modeli ile eski modellerinin üzerine adeta bir perde çekiyor. Geleneksel anlayışından ödün vermeyen teknoloji devi G6 modelinin fark yaratan özellikleri ile beklenen ilgiyi bu sefer göreceğe benziyor. LG serisi içerisinde suyu dayanıklı ilk telefon olma özelliği ile öne çıkan modelin merak edilenleri...

LG yeni amiral gemisinin tanıtımını, Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresinde etkinliğinde gerçekleştirdi. Eski modelleri ile kıyaslandığında farkını ilk olarak görüntüsü ile ortaya koyan yeni modelin öne çıkan özellikleri neler? Gerek donanım gerekse tasarım olarak dikkatleri çekmeyi başaran G6’nın fiyatı ve ne zaman satışa çıkacağıyla ilgili çokça sorulan soruların yanıtlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Güney Koreli teknoloji devi LG, G2 ve G3 modelleri ile önemli başarılara imzasını atarken, daha sonra piyasaya sürdüğü G4 ve G5 modellerinde beklediği ilgiyi göremedi. Deri kapak tasarımı ile piyasaya sürdüğü G4 bu özelliğiyle tüketicilerin ilgisini çekmezken, modüler telefon anlayışı ile üretilen G5 modeli de aynı şekilde beklenen ilgiyi göremedi.

LG’nin, tanıtımı yaptığı G6 modeli ile eski modellerinin üzerine adeta bir perde çekiyor. Modüler tasarımı ile değiştirilebilir pili tarihe gömen LG, gelenekselliğinden de ödün vermiyor. Fark edilebilir yenilikleri de esirgemeyen teknoloji devi, 5.7 inç’lik ekranı ve sıra dışa çözünürlüğü ile standartlarının aksine daha geniş görüntü imkanı sağlıyor. Genel olarak dış görünümüne bakıldığında sade bir tasarıma sahip olarak üretilen G6, kullanılan malzemenin kalite ve uyumuyla üst düzey bir telefon kullandığınızı hissettiriyor.

Su geçirmezlik özelliğine sahip olarak üretilen G6, toza karşıda korumalı olarak düşünülmüş. Mistik beyaz, astro siyah ve buz platin olmak üzere farklı renk seçenekleri sunulan cihazın lansman aşaması tamamlanmasına rağmen henüz fiyatıyla ilgili bilgi paylaşılmadı. 3300 mAh’lik bataryaya sahip olan G6’nın 32 ve 64 GB sabit depolama alanına modelleri satışa sunuluyor olacak.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.