SON DAKİKA

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde Şok Gelişme!!!

>
Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde Şok Gelişme!!!
Ekranların en uzun soluklu dizisi kurtlar vadi pusu dizisinde Polat Alemdarın sır gibi sakladığı oğlu Yusuf Kuzuzade çıktı!!!

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Yıllardır ekranların en uzun soluklu dizisi Kurtlar Vadisi Pusu  ekranların ve izleyicilerin vazgeçilmez fenomen dizilerinden biri olarak dün akşamki 278. bölümüyle yine damga vurdu.

Yıllardır başrolünü Polat Alemdar karakteriyle diziye can veren adeta dizinin atardamarı olan Necati Şaşmaz dizide oynadığı karakterle bir çok kişinin beğenisini kazanmış durumda.

Ekranların ve perşembe aksamlarinın vazgeçilmezi olan hatta çoğu izleyici için perşembe gününün Kurtlar Vadisi günü olduğunu söyleyerek adeta  bütün işler ve programlar  iptal edilir.

Yıllardır diziye can veren karakterler ve her bölümü birbirinden çarpıcı ve merak uyandırıcı olması   dizinin reytingine reyting katarak vazgeçilmezlerinden arasında olmayı başarmıştır.

Dün akşamki 278. bölümünde Polat Alemdarin oğlunun Doktor Öktem tarafından ortaya çıkarılarak   Yusuf Kuzuzadenin olması diziye heyecan üstüne heyecan katarak yine izlenme rekorları kırdı.

Haftaya olan bölümü büyük merak içinde izleyiciler tarafından beklenmeye  başlanarak  bundan sonra neler değişecek  baba ve oğul arasında nasıl  bir iletişim olacak sıkça sorulan sorular arasında..

Kurtlar Vadisi Pusu....
Kurtlar Vadisi Pusu ...
Kurtlar Vadisi pusu...
Kurtlar Vadisi Pusu ...
Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını şok eden haber!
Kurtlar Vadisi Pusu.278. bölüm
Kurtlar Vadisi Pusu nun eski oyuncusu rakip dizide
Kurtlar Vadisi Pusu nun eski oyuncusu rakip dizide

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.