SON DAKİKA

Küre Tv Hotbird 13e Uydu Frekansları! Güncel televizyon frekansları

>
Küre Tv Hotbird 13e Uydu Frekansları! Güncel televizyon frekansları
Son yılların en çok izlenen televizyon kanallarından biri olan Küre Tv yeni frekanslarında hizmet vermeye devam ediyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son yılların en çok izlenen kanallarından biri olan ve herkes tarafından takip edilen Küre Tv yeni frekansları ile hizmet vermeye devam ediyor. Samanyolu Tv'den bir çok programı yayınlamaya devam eden Küre Tv, en çok tercih edilenler arasında yer almaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda genel olarak yeni program ve dizilerle en çok tercih edilenler arasında yer alan Küre Tv, yeni dönemde bir çok yenilikle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda kapatılan Küre Tv'nin Avrupa'ya taşınmasına karar verilmişti. Avrupa'ya taşındıktan kısa bir süre sonra yeniden izleyicilerle buluşacağını bildiren Küre Tv, bu durumun ardından yeni frekanslarını da ayarladı.

Yeni frekansları ayarlayan ve hotbird üzerinden yayın yapan Küre Tv'nin her yerden izlenmesi mümkün. Uydu bağlantısı bulunan bir çok kullanıcı gerekli aramaları yaptıktan sonra hotbird üzerinden Küre Tv'yi sorunsuz bir şekilde izleyebiliyor. Yeni programları ile herkes tarafından tercih edilen Küre Tv'nin en kısa zamanda yeniden Türksat'a dönmesi bekleniyor. 

Küre Tv'nin programlarını izleyebilmek ve yeni çıkardığı dizileri izlemek istiyorsanız, ayarlar kısmından manuel ayarlamaya girebilir ve buradan verilen frekansları el ile girdikten sonra arama tuşuna basmalısınız. Aramaların ardından ise Küre Tv otomatik olarak bulunacaktır. Küre Tv'yi kanal listesinize eklemek için onay verdikten sonra doya doya dizilerinizi izleyebilirsiniz. İşte Küre Tv'nin yeni frekansları:

Uydu = Hotbird 13°E
Frekans = 11.054 MHz
Polarizasyon = Horizontal (H)
Sembol Rate = 27500
Fec =  5/6

Kanaltürk ve Bugün Tv Hotbird 10A Uydu Frekansları! Eutelsat 10A Kanaltürk Frekansları
Küre Tv Hotbird 13e Uydu Frekansları! Eutelsat Frekansları
samanyolu hotbird uydu frekansları
İŞTE KANALTÜRK VE BUGÜN TV NİN YENİ UYDU FREKANSLARI
küre tv uydu frekansları middot; Küre Tv Hotbird 13e Uydu Frekansları! Eutelsat Frekansları güncel 2016
Türksat 4A Yeni Uydu Frekansları Tüm Kanallar

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.