SON DAKİKA

Küçük çocuğu taciz eden servis şoförü tutuklandı!

>
Küçük çocuğu taciz eden servis şoförü tutuklandı!
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde servis şoförlüğü yapan ve 9 yaşındaki küçük bir kıza cinsel tacizde bulunduğu kaydedilen servis şoförü tutuklandı.

Her geçen gün yeni cinsel taciz haberleri gelmeye devam ediyor. Pedofilinin her geçen gün daha da yaygın bir hale geldiği Türkiye'de son olarak mide bulandıran olay Antalya'da gerçekleşti. Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde ilkokul 2. sınıf öğrencisi olan 9 yaşındaki S.A, eve bir kaç kez geç geldi.

Servisin son durağında inen S.A'nı eve bir kaç kez geç gelmesi de anne E.A.U'yu şüphelendirdi. Küçük kızına neden geç geldiğini soran anne ise duydukları karşısında şoke oldu. Minik kız, kendisinin servis şoförü tarafından cinsel tacize uğradığını ifade etti. Bu durumun ardından anne vakit kaybetmeden savcılığa giderek servis şoföründen şikayetçi oldu. Şikayetin ardından ise servis şoförünün tutuklandığı kaydedildi.

KÜÇÜK ÇOCUKLAR TANIK OLARAK DİNLENECEK

S.A'nın cinsel tacize uğradığı serviste yolculuk yapan diğer çocukların da dinlenmesi için mahkeme karar verdi. Tanık olarak dinlenecek çocuklar, psikolog eşliğinde mahkemeye çıkarılacak. Mahkemede bildiklerini anlatacak olan çocuklar eğer taciz olayını doğrular ise servis şoförü bu suçtan yargılanacak.

Servis şoförünün tutuklanması ile birlikte okul yönetimine de tepki gösteren bir çok veli, aynı şeyin kendi çocuklarının başına da gelebileceğini belirtti. Servis şoförünün ailesi ise böyle bir durumun gerçeği yansıtmadığını, şahsın çevresi tarafından çok sevilen bir isim olduğunu ve bu nedenden dolayı da adının karalanmak istediğini kaydetti. 

Emlak vergisini ödemeyenler bu tarihe dikkat!

 

Ramazan'da pide fiyatlarına dikkat! Yüksek fiyattan pide almayın!

 

Temmuz ayının memur ve emekli maaşları belli oldu!

 

Yargıtay'dan binlerce Bağkur'lu için erken emeklilik müjdesi!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.