SON DAKİKA

Koral’ı ASELSAN Yaptı Dünya Korktu!

>
Koral’ı ASELSAN Yaptı Dünya Korktu!
ASELSAN son zamanlarda yaptığı silahlarla adeta düşmanına korku salıyor en son geliştirdiği Koral ise dünya tarafından endişe verici olarak açıklandı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


ASELSAN, yüzde yüz yerli imkânları kullandı. "radar karıştırıcı" olarak tasarlanan Koral adeta düşmanlara korku saldı. Şuanda Suriye sınırında beş adet koral bataryasının bulunması, Radar, uçak, füze ve S-400 sistemlerini "kör" edip etkisiz hale getirmesi için yeterli oldu.

Rusya ve ABD ise bu durumdan büyük endişe duyduğunu bildirdi. Türk mühendisleri tarafından tasarlanan Koral ‘’sinyal Kesici’’ 100 kilometre çaplı bir alanda etkili. Koral uçak, tank, helikopterleri körleştirdiği ayrıca havadaki füzelerin yönünü saptırdığı açıklandı. Dünya ya korku salan sinyal kesici koral hakkında ise ilk açıklama Rusya’dan geldi, Koral’ı endişe verici olarak bulduklarını açıkladılar.

KORAL son derece tehlikeli bir sistem diye açıklayan Ruslar, birleşmiş milletlerin bu konuda gereğini yapmalı diyerek konuştu. ABD bilim adamlarının yaptığı açıklamaya göre ise Koral’in kör etme yeteneğinin korkunç boyutlarda olduğunu açıkladı. Son zamanlarda ise Rusların ortağı olan Esed’i yanlışlıkla vurmasının koral sayesinde olabileceği de kaydedildi.

Rusların gözü Koral da
PATRIOT yoksa KORAL var
Rusya nın  S-400  sistemine karşılık ...
koral
aselsan-koral-sistemi
Rusya nın  S-400  sistemine karşılık ...
http://www.bursatv.com.tr/wp-content/
Moskova,  Koral, S400 leri engelleyemez
Rusların gözü Koral da
S-400 Triumf hava savunma füze sistemi
S-400 lere karşı Aselsan ın KORAL füze sistemi sınıra kaydırıldı!
Etiketler: Aselsan, hava savunma, Koral, mobil elektronik silah, rus korkusu

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.