SON DAKİKA

Kıvanç Tatlıtuğ'dan herkesi kahreden acı haber!

>
Kıvanç Tatlıtuğ'dan herkesi kahreden acı haber!
Ekranların yakışıklı isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde kaza geçirmişti. Bu durumun ardından harekete geçen Kıvanç Tatlıtuğ acı haberi sonunda verdi.

Herkesin beğendiği isimlerden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, evliliğinin ikinci haftasında büyük bir şok yaşadı. Henüz 1 aylık evli olan Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde arkadaşları ile basketbol maçı yaptı. Bu süre içinde de ani bir hareket yapan Kıvanç Tatlıuğ dizinde acı hissetti. Yeni dizisi için harekete geçen ve kısa süre içinde çekimlere başlayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ'un bu durumun ardından çekimlerinin aksayacağı bildirildi.

Daha önce de basketbol oynayan ve ilk kez sakatlık yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ'un bu durumun ardından direk hastaneye kaldırılması eşi Başak Dizer'i de korkuttu. Başak Dizer'in kısa süre önce evlendiği eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un bir an önce iyileşmesi için elinden geleni yaptığı kaydedildi.

Başak Dizer'in yakın ilgisiyle başbaşa kalan ve geçtiğimiz günlerde de objektiflere yakalanan Kıvanç Tatlıtuğ'un ameliyat olacağı öğrenildi. Kısa süre önce kontrol olan ve koltuk değneği kullanmadığı bildirilen Kıvanç Tatlıtuğ'ın fizik tedaviye devam ettiği kaydedildi.

Kısa süre içinde ameliyat olacağını üzülerek ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ, dizi çekimlerinin de bu yüzden uzayacağını kaydetti. Dizi çekimlerinden dolayı büyük sıkıntı yaşayacağını ifade eden Kıvanç Tatlıtuğ, bir süre yatmak zorunda olduğunu ve fizik tedavi görmek zorunda olduğunu söyledi. Hayranlarını bu konuda üzen Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra evinin yolunu tuttu.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.