SON DAKİKA

Kısmetse Olur'un yeni gelini ortalığı karıştırdı!

>
Kısmetse Olur'un yeni gelini ortalığı karıştırdı!
Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Kısmetse Olur'da bu haftadan itibaren yeni gelen gelin adayı ortalığı karıştırdı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Herkesin severek izlediği programlardan biri olan Kısmetse Olur'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Uzun zamandır devam eden Kısmetse Olur evinde geçtiğimiz hafta elenen Daniella'nın ardından yeni bir ismin daha yarışmaya katılması herkesi heyecanlandırıyor. Uzun zamandır ekranlara gelen Kısmetse Olur'a bu hafta gelen gelin adayı Cansu'nun kim için geldiği de herkes tarafından merak ediliyor.

Dün yayınlanan yeni bölümde ekranlara gelen Kısmetse Olur'da erkekler evine giden Cansu'nun aslen İzmir'li olduğu ve 27 yaşında olduğu biliniyor. Halkla İlişkiler bölümünde çalışan Cansu'nun daha önce bir evlilik yaptığı, ardından da boşandığı kaydediliyor. Erkekler evinde tüm soruları içtenlikle yanıtlayan Cansu'nun gelinler evine gitmesi ile birlikte olayların akışı da değişiyor.

GELİNLER EVİ FENA KARIŞTI

Gelinler evine gittikten sonra kendisi ile alakalı açıklamaları yapmak zorunda kalan Cansu'nun Melis ile olan konuşması da olayların akışını değiştirdi. Melis'in Cansu'yu sorguya çekmesi ve ardından da kim için geldiğini sorması, olayların akışını da değiştirdi. Tankut için geldiğini ifade eden Cansu'ya Melis'ten sert cevaplar geldi.

Daniella'nın geçtiğimiz hafta elendiğini açıklayan Melis, böyle bir duruma kesinlikle izin vermeyeceklerini kaydetti. Tankut ve Daniella'nın birbirilerini severek ayrıldıklarını kaydeden Melis, böyle bir durum için asla kendilerinden izin çıkmayacağını kaydetti. Yaşananlar Cansu'yu gererken, ilk günde evde yaşanan tartışmaları da ateşleyen Cansu'nun, gelinler evinde ne kadar dayanacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ annesi yüzünden kabus yaşıyor!

 

Burçin Terzioğlu'ndan İlker Kaleli'ye büyük gönderme!

 

Kısmetse Olur Emre Eser kavgası! Kısmetse Olur Eser Cansel ayrıldı mı? Kısmetse Olur Eser
Kanald D nin yeni programı Kısmetse Olur un 9 Ekim 2015 tarihli yeni bölümü olan son bölümünde sinirler iyice gerilmeye başladı. Kızlar evinde sular ısındı ...
Kısmetse Olur yeni Gelin Adayı Nur Damatlar kimdir? NUrçin Tekeş in yerine gelen bomba
Değişen kurallar gereği evden ayrılan gelin adayı. Ceyda nın yerine yeni gelin adayı Fatma Hazal Fırat geldi.. Kısmetse Olur ...
Kısmetse Olur 94. bölümünde evde ortalık fena karıştı! - izle
Kısmetse Olur evlilik programında şok itiraf - İzle
Kısmetse Olur da yeni gelin adayı Nur dikkatleri üzerine çekti - İzle
Kısmetse Olur Son Bölüm hakkında çıkan dedikodular bitmek bilmiyor
Kısmetse Olur da bugün neler yaşandı? - 96. bölüm izle
Adnan dedi, ortalık karıştı!


Kanal D nin, başarılı yapımı u201cKısmetse Oluru201d da Melis, Serhan ın Fatma ya aldığı çiçeği kesince ortalık karıştı. İyi ama Kısmetse Olur Melis, ...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.