SON DAKİKA

Kısmetse Olur'da bu hafta öyle bir isim elendi ki yine ortalık karıştı!

>
Kısmetse Olur'da bu hafta öyle bir isim elendi ki yine ortalık karıştı!
Kanal D'nin en çok izlenen programı Kısmetse Olur'da bu hafta yine kimin elendiği sızdırıldı. Bu durum ise herkesi büyük oranda şaşırttı.

Severek takip edilen yarışmalardan biri olan Kısmetse Olur'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Uzun zamandır ekranlara gelmeye devam eden Kısmetse Olur'da bu hafta yine elenen kişinin sızdırılması herkesi şoke etti. Her geçen gün yeni kişinin yarışmaya veda etmesi, akılları karıştırırken, bu hafta yine hayallerine veda eden isim, herkesi şaşırtacak.

Bu hafta yarışmaya veda eden isim, yeni gelen damat adaylarından biri olacak. Bu hafta yapılan oylama sonucunda birinci olan Hazal, herkesi şaşkına çevirecek. Birinci olduktan sonra büyük bir mutluluk yaşayan, aynı zamanda da büyük sıkıntılarını geride bırakarak Emre ile mutlu bir yaşama adım atan Hazal, bu durumun ardından 10 bin liranın da sahibi olacak. Bu hafta Hazal'ın birinci olması ile birlikte, damatlar evinde de sürpriz bir şekilde Batuhan Cimilli birinci çıkacak.

Batuhan'ın birinci çıkmasının ardından ise Ayça'yı yemeğe götürmek istemesi ortalığı karıştırıcak. Ayça ve Batuhan arasında yaşanan konuşmaların her geçen gün daha da büyük değişime uğraması herkesi şaşırtacak. Bu yapılan oylama ile birlikte yarışmaya veda edecek isim de Emre Gül olacak. İnşaat işi ile uğraşan ve Melis Buse Betkayan'a talip olan Emre Gül, aradığı aşkı bulamayarak yarışmaya veda edecek.

YENİ GELEN İSİM ORTALIĞI KARIŞTIRACAK

Emre Gül'ün elenmesinin ardından yarışmaya gelen damat adayı herkesi şaşırtacak. Yakışıklılığı ve fiziği ile herkesi şaşırtacak olan damat adayı, iki gelin adayına talip olacak. İlk olarak gelin adayının adını açıklamayan yakışıklı damat adayı, daha sonra aklında kimin olduğunu söyleyecek. Yarışmaya katılan ve aslen Ankaralı olan Batuhan Terzi, herkesi şaşkına çevirecek.

Yılmaz Morgül sonunda ortaya çıktı!

 

Barış Arduç ve Gupse Özay'dan flaş karar! Elçin Sangu'ya aşık olan Barış Arduç gerçeği itiraf mı etti?

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.