SON DAKİKA

Kısmetse Olur'da Nur ve Semih arasında büyük yüzleşme!

>
Kısmetse Olur'da Nur ve Semih arasında büyük yüzleşme!
Kısmetse Olur'da işler karışmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde elenen gelin adayı Nur, eve tekrar dönüyor.

Herkesin beğenerek izlediği ve takip ettiği yarışmalardan biri olan Kısmetse Olur'da gerilim kaldığı yerden devam ediyor. Uzun zamandır takip edilen yarışmalardan biri olan Kısmetse Olur'da bu haftadan itibaren yaşananlar büyük gerilim yaratıyor. Geçtiğimiz eleme gecesinde elenerek yarışmaya veda eden Nur Erkoç, herkesi üzmüştü. Vedası ile herkesi yasa boğan Nur'un bu durumunun ardından evi terk etmesi ile olayların süreci de kaldığı yerden devam etti.

Nur Erkoç'un elenmesinin ardından Semih'in Ayça'ya aşkını ilan etmesi herkesi şoke etti. Kısa süre içinde tanışan ve ardından da birbirlerine olan hislerinden dem vuran Ayça ve Semih'in arasına Nur'un müdahalede bulunması ise herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde elenen Nur'un yeniden eve gelecek olması ile yüzleşme başlayacak.

Kısa süre önce başlayan ve aşk ile sonuçlanan Semih ile Ayça yakınlaşmasına Nur'un ne tepki vereceği de herkes tarafından merak ediliyor. Eve ilk geldiği gün, Emre için geldiğini ifade eden fakat daha sonra Semih ile aşk yaşamaya başlayan Nur'un aniden elenmesi ve en yakın arkadaşı tarafından sırtından bıçaklanması ile birlikte olayların akışı da değişti.

Semih ve Ayça'nın bir araya gelmesine son derece üzülen ve içindeki sevgiyi bir türlü atamayan Nur'un yapacağı açıklamalarla birlikte ortalığın da tamamen karışacağı düşünülüyor. Ayça'nın ise bu olaylara nasıl tepki vereceği herkes tarafından merak edilen bir durum.

Zuhal Topal ve Esra Erol arasında büyük gerginlik!

 

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğün davetiyesi ortaya çıktı!

 

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni partneri Tuba Büyüküstün mü?

1 YORUM
  1. ftujbvf

    semih şaka yapmış

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.