SON DAKİKA

Kısmetse Olur'da Hazal sinir krizi geçirdi ortalık karıştı!

>
Kısmetse Olur'da Hazal sinir krizi geçirdi ortalık karıştı!
Herkesin severek takip ettiği isimlerden biri olan gelin adayı Hazal, gün Kısmetse Olur'un yeni bölümünde büyük bir sinir krizi geçirdi.

Herkesin severek izlediği programlardan biri olan Kısmetse Olur'da sular bir türlü durulmuyor. İlişkilerine sahip çıkmak isteyen Hazal ve Emre arasında yaşanan gerilimin her geçen gün artması büyük sıkıntıları da beraberinde getiriyor. Uzun zamandır Emre ile aşk yaşayan Hazal'ın geçtiğimiz gün sinir krizi geçirmesi büyük sorunları da beraberinde getirdi. Herkesin örnek çift olarak gördüğü Hazal ve Emre arasında yaşanan bu gerilim Kısmetse Olur hayranlarını da isyan ettirdi.

Geçtiğimiz günlerde dekolte yüzünden Hazal ile kavga eden Emre, yaşananlardan dolayı büyük bir sıkıntı çekti. Hazal'ın çok açık giyinmesini istemeyen Emre, bu konuda Hazal'ı uyarırken bir anda tartışma kavgaya dönüştü. Hazal'a bağırıp çağıran Emre daha sonrasında gelin adayını bırakarak başka bir yere geçti. Emre'nin bu açıklamalarının ardından yaşananlar ise Hazal'ı daha da sinirlendirdi. Gelinler Evi'ne giden Hazal, bu durumdan dolayı çok üzgün olduğunu açıkladı.

Hazal'ın açıklamalarının ardından yaşananlardan pişman olan Emre, Hazal'a bir mektup yazmaya karar verdi. Hazal'ın gönlünü alabilmek için elinden geleni yapmaya hazır olduğunu ifade eden Emre hiç beklemediği bir tepkiye karşılaştı. 

DALGA GEÇTİ!

Emre'nin yazdığı mektubu aldıktan sonra dalga geçmeye başlayan ve ardından da hareketleriyle Emre'yi sinirlendiren Hazal, yine sevgilisi ile dalga geçti. Emre ise yazdığı mektubu alıp hemen yırttı. Bu durumun ardından sinir krizi geçiren Hazal ise zor sakinleştirilebildi.

Birkan Sokullu ve Berrak Tüzünataç evlilik yolunda!

 

Gamze Topuz'dan Ümit Kantarcılar'ı çıldırtan açıklama

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.