SON DAKİKA

Kısmetse Olur'da Ceyda geri mi dönüyor?

>
Kısmetse Olur'da Ceyda geri mi dönüyor?
Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Kısmetse Olur'da gelin adayı Ceyda'nın geri döneceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Herkesin severek izlediği yarışmalardan biri olan ve uzun zamandır takip edilen Kısmetse Olur'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz gün elenen ve ardındanda gözyaşları içerisinde yarışmaya veda eden Ceyda, herkeste büyük şaşkınlık yaratmıştı. Yaşananların ardından Ceyda'nın büyük sıkıntı yaşaması, olayların akışını da değiştirmişti. Bu durumun ardından Adnan ile ilişkisi biten Ceyda'nın ikinci kez gelinler evinden ayrılması AdCey hayranlarını da üzdü. 

Kısa bir süre önce ilişkilerini bitiren ve ardından da hiç bir şekilde bir araya gelmeyen Adnan ve Ceyda'nın veda konuşması da herkeste büyük şaşkınlık yarattı. Ceyda'nın gitmeden önce son bir kez daha Ceyda'ya sarılması ve ardından da veda konuşmasında gözyaşlarına boğulması herkesi derinden sarstı. Yaşananlardan dolayı büyük bir sıkıntı yaşayan Ceyda'nın ani gidişi Gelinler Evi'ni de sarstı.

Gelinler Evi'nde yaşananlar ise olayları daha da ateşledi. Ceyda'nın gitmesinin ardından yeniden döneceğine dair tartışmalarda bulunan bir çok kişi, başarılı gelin adayının yeniden Adnan'a döneceğini iddia etti. 

DAHA ÖNCE DE AYRILMIŞTI

Daha önce de yarışmadan ayrılan ve ardından da geri dönen Ceyda Kırıcı'nın bu şekilde geri dönmesiyle birlikte Adnan ile olan ilişkisi sağlam temeller üzerine atılmıştı. Fakat Ceyda'nın kliplerinin ortaya çıkması ve Adnan'ın bu yüzden kavgaya tutuşması olayların akışını da tamamen değiştirdi. Adnan ve Ceyda arasında yaşanan gerilimin ardından ilişkinin bitmesi herkesi derinden sarstı.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.