SON DAKİKA

Kısmetse Olur'da Cansel ve Eser ayrıldı! Cansel programı terk edecek!

>
Kısmetse Olur'da Cansel ve Eser ayrıldı! Cansel programı terk edecek!
Herkesin beğenerek takip ettiği yarışmalardan olan Kısmetse Olur'da bu hafta yaşanan olaylar herkesi şoke edecek. Cansel ve Eser arasında yaşananlar gündeme bomba gibi düşecek.

Seda Akgülün sunumu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan ve uzun zamandır da ekranlara gelmeye deavm eden Kısmetse Olur'da bu hafta yaşacaklar herkesi derinden etkileyecek. Uzun zamandır büyük sıkıntıların beraberinde geldiği Kısmetse Olur'da çiftler arasında yaşanan problemler her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Emre ve Hazal'ın nişanlanması herkesi derinden etkilemişti. Hazal'ın bu konuda net bir tavır ile konuşmasının ardından ikili, güzel bir evlilik için ilk adımı atmıştı. Bu durum nedeniyle de her geçen gün daha büyük sorunlar yaşamaya devam eden Emre ve Hazal, ilişkilerini ilerletmeye çalışırken, geçtiğimiz günlerde Cansel ve Eser arasında yaşananlar da gündeme damga vurdu. İlişkilerini düzgün bir şekilde yaşarken, her geçen gün kötüye gitmeye başlayan Eser ve Cansel arasında aile krizi bir türlü aşılamadı.

Herkesin beğendiği isimlerden olan Cansel'in Eser'in ailesi tarafından istenmemesi, daha büyük sorunları da beraberinde getirdi. Bu durumlar nedeniyle de büyük sıkıntılar yaşayan Cansel, farklı bir karar aldı. Eser'in evden gitmesini isteyen Cansel elemede sevdiği adamın adını yazdı.

CANSEL EVDEN GİDECEK Mİ?

Uzun zamandır Eser ile mükemmel bir ilişki yürütmeye çalışan ve ardından da evlenmek için girişimlerde bulunan Eser, büyük sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Eser'in kısa süre içinde ailesinden sık sık baskıya uğraması, Cansel'in de canını sıkıyor. Yeni elemede Cansel'in adını yazmaya hazırlanan Eser'in nasıl bir karar alacağı ve Cansel'in de evden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor.

Zuhal Topal'dan Esra Erol'a büyük transfer!

 

Ferhat Göçer trafik kazası geçirdi! Ferhat Göçer'in son durumu ne?

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.