SON DAKİKA

Kim Milyoner Olmak İster'in Yeni Sunucusu Murat Yıldırım Eleştirilerin Hedefi Oldu!

>
Kim Milyoner Olmak İster'in Yeni Sunucusu Murat Yıldırım Eleştirilerin Hedefi Oldu!
"Kim Milyoner Olmak İster" yarışması uzun bir süre sunucusu ile anılmaya devam edeceğe benziyor. Efsane sunucu Kenan Işık'ın rahatsızlanmasından sonra Selçuk Yöntem'in sunumuyla ekranlara gelmeye devam eden program, dün akşamdan itibaren yeni sunucusuyla yayınlanmaya başladı.

Ekranların ilgiyle izlenen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster’de yine bir sunucu değişimi yaşandı. İlk olarak Kenan Işık’ın sunumuyla seyircilerinin evlerine konuk olan program, ünlü tiyatrocunun talihsiz kaza geçirmesi sonrası Selçuk Yöntem’in sunumuyla yayınlanmaya devam etti. Geçtiğimiz haftalarda Kim Milyoner Olmak İster'e veda eden Selçuk Yöntem’in ardından yeni gelecek isim çok konuşulmuştu.

Kim Milyoner Olmak İster'i seyirciye sevdiren efsane sunucu Kenan Işık'ın beyin kanaması geçirmesinin ardından koltuğu bir başka usta tiyatrocu Selçuk Yöntem devralmıştı. Dün akşam yayınlanan bölümden itibaren Kim Milyoner İster’in yeni yüzü Murat Yıldırım olacak. İlk bölümün çekildiği esnada Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani’de eşine destek olmak için stüdyodaydı. Dün akşam yayınlanan ilk bölümde eleştiri yağmuruna tutulan Yıldırım’ın performansı, sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre izleyiciden eksi not almış gibi görünüyor.

Performansı kadar özel hayatı da merak edilen genç oyuncu Murat Yıldırım kimdir? Bugüne kadar hangi projelerde yer almıştır? İşte merak edilenler. 1979 Konya doğumlu olan Murat Yıldırım’ın ailesi aslen Mardinlidir. Ancak anne ve babasının mesleği gereği Konya’da doğmuştur. Sekiz yılda üniversiteden mezun olan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliğini bitirdi. Tiyatroya olan ilgisi dolayısıyla Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'na katılan genç oyuncu burada 3 yıl amatör tiyatro oyunlarında sahne aldı. Televizyon dünyasıyla ilk tanışması ise 2003 yılında Ölümsüz Aşk dizisiyle oldu. Son olarak da 2012 yılında rol aldığı Suskunlar dizisiyle adından sıkça bahsettirmişti.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.