SON DAKİKA

Kilis'in merkezine yine 2 adet roket düştü!

>
Kilis'in merkezine yine 2 adet roket düştü!
Son yılların en zorlu durumlarıyla karşı karşıya kalmaya devam eden Kilis halkı bugün sabah saatlerinde yine büyük bir korku yaşadı.

Son yılların büyük sorunları ile karşı karşıya kalan Kilis, ölüm korkusu ile yüzleşmeye devam ediyor. Suriye tarafından atılan bombalarla her geçen gün yeni canları kaybeden Kilis halkı bir an önce bu zulmün bitmesi için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Genelkurmay Başkanlığı ise konuya ilişkin yeni hedefler geliştirerek en kısa zamanda bu durumu tamamen çözüme kavuşturmayı hedefliyor.

Kısa süre önce sınıra asker sevkiyatını başlayan TSK, aynı zamanda Fırtına obüslerini de bölgeye göndermişti. Bu durum nedeniyle de büyük sorunların yaşandığı Kilis'te bugün sabah saatlerinde şehir merkezine düşen iki adet bomba herkesi korkuttu. Bir an da etkili olan bombaların boş bir araziye düşmesi ise herkese rahat nefes aldırdı. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde akşam üzeri düşen roketler yüzünden Kilis'te bir kişi hayatını kaybetmişti.

3 IŞİD'Lİ TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Açık açık Türkiye'yi hedef almaya devam eden ve bu durum nedeniyle de her geçen gün büyük sorunların doğmasına neden olan IŞİD'e bugün ateş açıldı. Sabah saatlerinde düşen roketler nedeniyle sınırda atışlarına devam eden Fırtına obüsleri bir çok IŞİD mevzisini vurdu. Ateş açılan mevzilerden 3 IŞİD'li teröristin öldürüldüğü kaydedildi.

Kısa süre içinde etkili olan atışların devam edeceğini kaydeden TSK, Kilis'te düşen ve boş bir arazide bulunan roket mermilerinin de kontrollü bir şekilde yok edildiğini bildirdi.

Derik'ten acı haber! 1 asker şehit düştü!

 

Hakkari'de sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.