SON DAKİKA

Kilis yine roketlerin hedefi oldu! Ölü ve yaralı var mı?

>
Kilis yine roketlerin hedefi oldu! Ölü ve yaralı var mı?
Uzun zamandır Suriye tarafından atılan havan ve roket mermilerinin hedefi olan Kilis'e bugün yeniden saldırı düzenlendi.

Türkiye'nin Suriye'ye en yakın noktalarından biri olan Kilis'te kabus bitmek bilmiyor. Her sabaha roket atışlarıyla uyanan Kilis halkı bu sabah yine büyük bir korku yaşadı. Bu sabah saatlerinde yaşanan saldırılarda iki roketin yine Kilis merkezine düşmesi, korku ve panik anlarının yaşanmasına neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde düşen roketlerle birlikte bir çok kişi hayatını kaybetmişti. Suriye tarafından atılan roket mermileri nedeniyle şimdiye kadar 15 kişinin hayatını kaybettiği Kilis'te bu sabah meydana gelen saldırılarla bölgede yaralı ya da ölen birinin olmadığı bilgisi geldi. Suriye tarafından atılan roket mermilerinin sabah saat 06.00'da ateşlendiği ve boş bir tarlaya düştüğü kaydedildi. Boş tarlaya düşen roketlerin çıkardığı ses Kilis genelinde duyulurken, halk büyük bir korku yaşadı.

İNCELEME ALTINA ALINDI

Kilis merkeze yakın bir bağ evinin tarlasına düşen roket mermilerinin yarattığı gürültüden dolayı büyük bir panik yaşayan Kilis halkı, olayı merak ederkeni bölgeye incelemeye giden jandarma ekipleri, tarlada iki adet büyük çukurun oluştuğunu açıkladı. Bu çukurlarla birlikte tarlada inceleme yapan jandarma ekipleri olay anında bağ evinde birilerinin bulunmamasının büyük bir şans olduğunu, bu saldırıda ölen ya da yaralanan kimsenin olmamasının herkese rahat bir nefes aldırdığını bildirdi.

Altın fiyatları yükseliyor mu? Altın fiyatlarında son durum 29 Nisan 2016 

 

Osman Gazi Köprüsü'nün geçiş ücretlerinde yeni düzenleme!

 

Nusaybin'de ABD kamuflajları ortalığı karıştırdı!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.