SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu Paraleli Gizliyor

>
Kılıçdaroğlu Paraleli Gizliyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal’ın kaset olayını arkasından paralel yapıyı gizlemeye çalıştı, Deniz Baykal ise halefini işaret etti.

CHP eski genel başkanı Deniz Baykal’ın çıkan kaset olayından sonra başkanlık koltuğu bıraktığı Kemal Kılıçdaroglu da, kumpasın arkasındaki paralel yapıyı gizlemeye çalıştı. Genel başkan Kılıçdaroglu son katıldığı bir TV programında yaptığı açıklamada ben bu kaseti Erdoğan’a izletenlerin paralele yapı olduğuna inanamadığını belirtti.

DENİZ BAYKAL KILIÇDAROGLUNU İŞARET ETTİ


CHP eski genel başkanı Deniz Baykal kendisine yapılan kumpas ile ilgili Kılıçdaroglu ’nu işaret ederken bu işi çözmek isteyenlerin ise başbakana sormasını istedi. Baykal yaptığı açıklamada yukarıdan aşağıya inin fakat aşağıdan yukarıya çıkmaya çalışmayın dedi. Bu soruların birde Kılıçdaroğlu’na sorulması gerektiğini belirten Baykal, kaseti başbakanın izlediğinde çekilmiş görüntüsünü gördüğünü söylemişti.

Kılıçdaroğlu Paraleli Gizliyor

HALEFTEN CEVAP 


Baykal bu açıklamaları yaptıktan sonra Kılıçdaroğlu’na iddialara cevap geldi. Kılıçdaroglu katıldığı bit televizyon programında doğru kaseti izlediğini kaseti izlerken masada gözlüğü olduğunu onu takıp kaseti izlemeye başladığını kesti diz üstü bilgisayardan izlediğini onun tam ortasında da bir kameranın Erdoğan’ı çektiğini belirtti. Kendisine o kasetleri servis edenlerin Erdoğan’ı da videoya çektiklerini belirtti.

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.