SON DAKİKA

Keçili Fotoğrafın Sırrı Ortaya Çıktı!

>
Keçili Fotoğrafın Sırrı Ortaya Çıktı!
Günlerdir sosyal medyada dolaşmakta olan keçili fotoğrafın sırrının ne olduğu açıklandı. Olay Rize'nin İkizdere ilçesine tam 10 kilometre uzaklığı bulunan Yağcılar Köyü sınırları içerisinde gelişmiş.

Rize'de yeni doğum yapan keçiyi sırtına alan, yavrusunu da köpeğinin sırtına bağladığı okul çantasına yerleştirmiş olan bayanın karla kaplı dik yol üzerinde evine ulaşma çalışmaları anında çekilen fotoğraf, sosyal medyoda tıklanma rekorları kırdı. 

HER ŞEY KEÇİLERİ BARINAKTAN ÇIKARMASIYLA BAŞLADI

Sosyal medyada dikkatleri üzerinde toplayan söz konusu olay, Rize'ye bağlı İkizdere İlçesine 10 kilometre uzaklığı bulunan Yağcılar Köyü sınırları içerisinde geçimini hayvancılık ile sağlamakta olan Atilla Bilgin adlı şahsın 5.sınıfta öğrenim görmekte olan 11 yaşındaki kızı Hamdu Sena Bilgin'in keçileri barınaktan çıkarmasıyla an ve an başladı.

Evden uzaklaştıktan sonra keçilerden bile aniden doğum yapmaya başladıktan sonra koşarak geri eve giden Hamdu Sena Bilgin, 2 okul çantası aldıktan sonra doğum yapan keçinin koşa koşa yanına geri geldi.

KEÇİYİ KENDİ SIRTINA YAVRUSUNU DA KÖPEĞİNİN SIRTINA

Keçiyi, getirdiği sırt çantalarından birine koyarak sırtına alan, yavrusunu da getirdiği 2.sırt çantasıyla birlikte Tomi adını verdiği köpeğinin sırtına koyan minik kız, karla kaplı olan dik yol üzerinden evine doğru zor güç yürümeye başladı. O arada 15 yaşında ki Ali Rahman'da gördüğü kız kardeşinin direkt olarak fotoğrafını çekip sosyal medyaya yükledi. Sosyal medyada söz konusu fotoğraf tıklanma rekorları kırdı.

O ANDA AKLINA SADECE OKUL ÇANTASI GELMİŞ

Hamdu Sena Bilgin, Keçinin aniden doğum yaptığını görünce şaşırmış ve barınağa geri götürmek istemiş, O anda da aklına direkt okul çantası gelmiş. Ardından Yavruyu çantasına koyarak köpeği Tomi'nin sırtına sabitlemiş, Keçiyi'de minik kız sırtına alıp barınağa ulaşmışlar.

İşte O Fotoğraflar:

Keçili Fotoğrafın Sırrı Ortaya Çıktı!

Keçili Fotoğrafın Sırrı Ortaya Çıktı!

Keçili Fotoğrafın Sırrı Ortaya Çıktı!

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.