SON DAKİKA

Kayseri'de Oynanan Amatör Küme Maçında Hakeme Şiddet Karakolda Bitti

>
Kayseri'de Oynanan Amatör Küme Maçında Hakeme Şiddet Karakolda Bitti
Kayseri'de oynanan amatör futbol ligi müsabakası karşılaşmasında futbolcu Uğuz A. müsabakanın hakemi Hüseyin Keğin'e yumruk attı. Burnu kırılan hakem hastaneye götürülürken, şikayetçi olmasının ardından hakeme şiddet uygulayan futbolcu karakola götürülerek ifadesi alındı.

Vali Muammer Güler Sahası’nda oynanan Amatör futbol maçının ardından futbolcunun yumruk attığı maçın orta hakemliğini yapan Hüseyin Keğin’in burnu kırıldı. Hemen hastaneye kaldırılan hakem Hüseyin Keğin, oyuncudan şikayetçi olduğunu aktardı.

Merkez Kocasinan İlçesi’neki Vali Muammer Güler Sahası’nda gerçekleştirilen Süper Amatör Küme maçında ligde düşme potasında bulunan Yeni Esenspor ve Kocasinan Gençlikspor karşı karşıya geldiler. Müsabakayı Kocasinan Gençlikspor 2-1’lik bir galibiyetle kazandı.

Karşılaşmanın hemen ardından Yeni Esenspor takımında futbolcu olan Oğuz Arslan, maçı yönetmekte olan Kayseri Bölgesi hakemi Hüseyin Keğin’e yapılan iddialara göre yumrukla fiziksel şiddet uyguladı. Bunun sonrasında burnunda kırık meydana gelen orta hakem Hüseyin Keğin, apar topar Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Hakemin şikayetçi olmasının ardından karakola götürülen futbolcunun babası, aynı zamanda Yeni Esenspor kulubü antrenörü Bahattin Arslan’da oğluyla beraber karakola gitti.
 
Son zamanlarda sahada amatör maçlarda bu tarz problemler meydana geliyor. Geçtiğimiz haftalarda da Argıncık Sahası’nda oynanan müsabakada farklı 2 takımın taraftarları karşı karşıya gelmişlerdir. Futbol terörü adı verilen bu gibi problemler futbol camiasının adına leke sürmektedir.

Karakola götürülen Oğuz Arslan, maçı yöneten orta hakem Hüseyin Keğin’in burnunu kırması sonucu Hüseyin Keğin’in şikayetçi olmasından dolayı karakola götürülmüştür. Karakola götürülürken, Yeni Esenspor Antrenörü ve aynı zamanda Oğuz Arslan’ın babası olan Bahattin Arslan’da oğluyla birlikte karakola geçiş sağlamıştır.

Kaynak: Kayseri Haber - http://kayserihaber.com/amator-macta-futbolcu-hakemin-burnunu-kirdi/ 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.