SON DAKİKA

Kayınvalide Damadını Bıçaklayarak Öldürdü!

>
Kayınvalide Damadını Bıçaklayarak Öldürdü!
Tunceli’de yaşanan olay pes dedirtti. 42 yaşındaki N.Y tartıştığı damadı 28 yaşındaki Çetin Özel’i bıçaklayarak öldürdü.

Son günlerde yaşanan cinayet olaylarına ‘dur’ denmeye çalışılırken Tunceli’den gelen haber herkesi hem şaşırttı hem de üzdü. Damat ve kayınvalide arasındaki kavga kanlı bitti.

Olay, dün gece Alibaba Mahallesi'ndeki meydana geldi. 4 yaşında bir erkek çocukları bulunan 6 yıllık evli Çetin Özel ile eşi Burçin Özel akşam saatlerinde tartışmaya başladı.

Bunun üzerine Burçin Özel evden ayrılıp annesi N.Y.'nin evine gitti. Eşinin peşinden giden Çetin Özel ile kayınvalidesi arasında tartışma yaşandı.

Tartışma esnasında N.Y., mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile damadı Özel'i bıçaklayarak yaraladı. Özel ağır yaralanırken, komşularının çağırdığı ambulans ile Tunceli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Özel, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Özel'in cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Malatya Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. 

Cinayetin ardından polis tarafından gözaltına alınan kayınvalide N.Y., sorgusunun ardından sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.