SON DAKİKA

Kayahan'ın Eşi İpek Açar Mali Krizde! Kayahan'ın Serveti Eridi!

>
Kayahan'ın Eşi İpek Açar Mali Krizde! Kayahan'ın Serveti Eridi!
Romantik şarkıların babası Kayahan geçtiğimiz aylarda kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetmişti. Bu durumun ardından ise eşi İpek Açar maddi sorunlar yaşamaya başladı.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Şarkıların aranan isimlerinden biri olan ve herkes tarafından çok sevilen Kayahan, geçtiğimiz aylarda aramızdan ayrıldı. Yumuşak doku kanseri nedeniyle uzun yıllar büyük sıkıntılar çeken ve zor koşullar altında hayata tutunmaya çalışan Kayahan'ın ardından eşi İpek Açar ve çocukları zor şartlar altında yaşamaya başladı.

Kayahan'ın ilk eşinden olan kızı Beste Açar'ın miras davası açması ve ardından da herşeye tedbir koydurmasıyla İpek Açar mağdur oldu. Büyük sıkıntılar yaşayan İpek Açar, maddi sorunlar nedeniyle sıkıntılı zamanlar yaşıyor. Rahat bir hayatın ardından sıkıntı dolu günler yaşayan İpek Açar, bu nedenden dolayı çıkış yolu arıyor. 

Ebru Gündeş ve Rıza Sarraf Boşanıyor Mu? Ebru Gündeş Son Kararını Verdi!

Geçtiğimiz günlerde Kayahan ile 16. evlilik yıl dönümlerini kutlayan İpek Açar, herkesi duygulandıran bir mesaj paylaştı. Eşi Kayahan'a büyük saygı duyan ve onu çok özlediğini belirten İpek Açar, bu özlemin bitmeyeceğini kaydetti. Bu paylaşımın ardından Kayahan'ın son konserinde giydiği ceketi ve kasketini satışa çıkardığını açıklayan İpek Açar, bu eşyalara veda etmenin zor olduğunu kaydetti.

Kayahan hastalığının son evresinde Nilüfer ile sahneye çıkmış ve bu konserinde kasket takıp, ceket giymişti.

Bu arada İpek Açar ın zor günlerini kızının yanı sıra müzik çalışmalarını sürdürerek atlatmaya çalıştığı öğrenildi.
Yakın zamanda eşi Kayahan ı kaybeden İpek Açar, eşine duyduğu özlemi  Kayahan Caddesi nin fotoğrafını paylaşarak dile getirdi. İpek Açar ın ...
Açar, sosyal medya hesaplarından usta sanatçıyla fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düşmüştü: Büyük sevginiz, dualarınız, güzel dilekleriniz ve bana güç ...
Kayahan ın hayatını kaybetmesiyle geriye birlikte yaşadıkları bir ömür ve sevgi dolu fotoğraflar kaldı.
İpek Açar, sosyal medya hesaplarından usta sanatçıyla fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düşmüştü: Büyük sevginiz, dualarınız, güzel dilekleriniz ve bana ...
Kayahan ın eşi İpek Açar bu mesajı yayınlamıştı
İpek Açar eşi Kayahan ın miras bıraktığı şarkılar için stüdyoya giriyor
Kayahan ın son 5 yılda yaptığı ve kimsenin duymadığı şarkılarını eşi İpek Açar seslendirecek

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.