SON DAKİKA

Kastamonu'da Katledilen Çataloğlu Ailesiyle İlgili Flaş Gelişme!

>
Kastamonu'da Katledilen Çataloğlu Ailesiyle İlgili Flaş Gelişme!
Kastamonu'da yaşanan yangın olayından sonra kendilerinden haber alınamayan aileyle ilgili flaş gelişmeler paylaşılmaya devam ediyor. Hayvan hırsızları tarafından öldürülebilecekleri üzerinde durulan ailenin cesetlerinin bulunması için yürütülen çalışmalar devam ediyor. Olayla ilgili yapılan arama çalışmalarında hangi detaylara rastlandı? İşte gelişmeler...

Kastamonu'da vahşice katledilen aile ile ilgili yeni gelişmelerin olduğu öğrenildi. 29 Kasım tarihinde Kastamonu'nun merkeze bağlı Bürme köyünde çıkan yangın sonrasında kaybolan aynı aileden 4 kişinin cesedine ulaşılmasının ardından olayla ilgili soruşturmalar devam ediyor. Hayvan hırsızları tarafından öldürüldükleri belirlenen ailenin başına gelen talihsiz olayla ilgili son gelişmelerin detayı haberimizde…

Kastamonu’nun merkeze bağlı Bürme köyünde 23 gün önce çıkan yangından sonra sırra kadem basan 5 kişilik Çataloğlu Ailesinin başına gelen olayın ayrıntıları yavaş yavaş ortaya çıkmaya devam ediyor. Cinayetlerin, hayvan hırsızları tarafından işlendiğinin öğrenilmesi üzerine olayla 2 kişi daha tutuklanırken, son operasyonlarla tutuklu sayısının 5’e çıktığı belirtildi. Öte yandan ahırlarından hayvan çalındığı sırada hırsızları yakalamak için müdahale de bulunan ailenin, hayvan hırsızları tarafından öldürüldüğü de ortaya çıkmıştı.

Bürme köyü Kuzören Mahallesinde oturan Fazıl Çataloğlu ile Ahmet Çataloğlu’na ait evlerin tamamen yanarak kullanılamaz hale gelmesinden sonra 5 kişilik Çataloğlu ailesinden haber alınamamıştı. Uzun süredir kendilerinden haber alınamayan aileyle ilgili ormanlık alana sevk edilen Kastamonu Jandarma Komutanlığına bağlı 2 komando timinin yaptığı arama ve tarama faaliyetlerinde 5 kişilik ailenin cesetlerine rastlanılmadığı öğrenilmişti. Son gelen bilgilere göre bölgede yönetilen arama çalışmalarında, ormanlık alanda bulunan kan ve vücut parçalarının aileye ait olabileceği iddiaları üzerine DNA testi için örnekler alınarak araştırılmaya başlandı. Evin enkazında yapılan çalışmalarda da 12 yaşındaki Serdar Çataloğlu'na ait olduğu değerlendirilen cesedin incelenmek üzere Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği belirtildi.

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.