SON DAKİKA

Kanayan Yara: KADINLARIMIZ

>
Kanayan Yara: KADINLARIMIZ
Ülkemizin en büyük sorunlarından, eksikliklerinden, utanç kaynağımız olan kadına şiddet ve kanayan bir yara olarak kadınlarımız...

Her gün yeni bir katledilen kadın haberiyle uyanmaktan sıkıldım. Eminim ki benim gibi herkes bundan şikayetçidir. Daha Özgecan’ın acısını sindirememişken, karısını kesip parçalara bölüp çöp konteynırına atan bir şizofren hastası geliyor gündeme..

Nasıl bir dünyada, nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum ki? Komşuları, sesi duyduk ama nerden aklımıza gelsin ki diyor. Bu nasıl komşuluktur. Ya hırsız girdiyse eve? Ya komşunuz zor durumdaysa? Hiç mi merak edip, bir bakma gereği duymazsınız?

Yeni Anayasa gelecek gelecek deniliyor ama ortada hiç bir şey yok. Ağır cezalar gelecekmiş, sözüm ona cezadan korkan böyle işlere kalkışır mı? Adam öldürmekten daha büyük bir suç var mı? Bırakın devleti milleti, Allah katında bundan büyük günah var mı?

Boşuna mı demişler, bir kişiyi öldüren tüm insanlığı öldürmüş sayılır diye? Şimdi bir insan hastalıklı olabilir. Hasta ise karantina altına alın arkadaşım. Kendi karısı bile olsa, öldürülen ve öldürmekle kalmayıp parçalanan bir kadın.. Türkiye sokaklarında erkek halimizle bile gezmeye korkar olduk. Her köşede elinde bıçak karısını kesen, kızını doğrayan, sevgilisini bıçaklayan adamlar var. Teksas’ı geçtik desem yeridir.

Çocuklarımızın can güvenliği tehlikedeyken, oturup seçim konuşuyoruz. O milletvekili olmuş, bu adaylığını koymuş..

Önce güvenliği sağlayın güvenliği! Daha sonra milleti temsil edersiniz.

Herkes bilgisayarın başında onu kınıyor, bunu kınıyor.

İcraata gelince hiçbir şey yok ortada..

Yazık, gerçekten çok yazık..

Nereye gidiyor ülke, biz neredeyiz..

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.