SON DAKİKA

Kanaltürk Hotbird 10A uydu frekansları! Yeni kanal frekansları 2016

>
Kanaltürk Hotbird 10A uydu frekansları! Yeni kanal frekansları 2016
Türksattan ayrıldıktan sonra hotbird üzerinden yeni uydu frekanslarını yayınlayan Kanaltürk, sizleri memnun etmeye devam ediyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son yılların en çok izlenen kanallarından biri olan ve herkes tarafından takip edilen Kanaltürk, Koza İpek bünyesinde bulunuyordu. İpek Medya Grubu'na bağlı bulunan ve uzun yılladır çeşitli dizi, film, programlarla izleyicilerin karşısına gelen Kanaltürk alınan kararlar doğrultusunda kayyumlara devredilmişti.

Kayyumlara devredildikten sonra tamamen farklı bir hal alan Kanaltürk, Türksat uydusundan ayrılmaya karar verdi. Yeni yayınlarına hotbird üzerinden devam edeceğini kaydeden Kanaltürk, bu sayede daha fazla kitleye ulaşacağını bildirdi. Yurtdışında bulunan ve Kanaltürk'ü izlemek isteyenler için hotbird üzerinden yayın yapan Kanaltürk, programlarını ve yayınladığı dizileri de ekranlardan kaldırmak zorunda kaldı.

Son aylarda genel olarak filmler gösteren ve eski programlarını yayınlamaya devam eden Kanaltürk'ü izlemek için uydunuzun hotbird uydusunu desteklemesi ve görmesi gerekiyor. Hotbird uydusunu destekleyen uydularda gösterilmeye başlanan Kanaltürk, yeni frekansları doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde güncel frekanslarını yayınlayan Kanaltürk'ü izlemek için uydunuzu hotbird üzerinden ayarlamalısınız.

Kanaltürk'ü uydu kanal listesinize eklemek istiyorsanız, verilen frekansları manuel arama bölümünden girip arama tuşuna basmalısını. Bulunan kanalların arasında Kanaltürk'ü kendi kanal listenize ekleyebilirsiniz. Hotbird üzerinden yayın yapmaya devam eden Kanaltürk'ü bu sayede çok kolay ve rahat bir şekilde izleyebilir, eski programları ve birbirinden güzel filmleri izleyebilirsiniz. Güncel frekanslar aşağıdadır. İyi seyirler.

Uydu = Hotbird 13°E
Frekans = 11543.41 MHz
Polarizasyon = Horizontal (H)
Sembol Rate = 4.900
Fec =  5/6

Bugün Tv Türksat 4A HD ve SD Frekansları. Samanyolu Hotbird 13e Uydu Frekansları! Eutelsat
kanaltürk hotbird uydu frekansları - 28/02/2016 - anasayfahaberleri.com
kanaltürk hotbird uydu frekansları
KanalTürk Yeni Frekans Ayarları EuTelsat 10A Kanaltürk Güncellendi - Kanaltürk Uydu Frekansı Della Gazetesi
Kanaltürk Hotbird 10A uydu frekansları! Eutelsat güncel frekansları 2016
Türksat Dan Kaldırılan Kanallar Nasıl İzlenecek? (KanalTürk Samanyolu - Bugün Tv Frekansı) -

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.