SON DAKİKA

KPSS Sağlık Atama Sonuçları Açıklandı Mı? Tıkla Sorgula ÖSYM Sonuç

>
KPSS Sağlık Atama Sonuçları Açıklandı Mı? Tıkla Sorgula ÖSYM Sonuç
KPSS sağlık grubu atamaları hakkında tüm merak edilenlerin detayı haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Her yıl binlerce mezunun ve öğrencinin heyecanla beklediği KPSS sağlık atamaları nihayet sonuçlandı. Bir çok kişi tarafından merakla beklenen sonuçlarla birlikte yerleştirmeler yapıldı.

Atamaları yapılan kişiler en geç 15 gün içerisinde iş başı yapacak. Bu sayede bir çok kişi yeni iş imkanıyla buluşmuş olacak. Bu yıl yapılan atamalarla birlikte bir çok mezun iş başı yapacak. Sağlık alanında her yıl binlerce personel açığı bulunuyor. Bu sebeplerden dolayı da bir çok kişi, sağlık alanındaki mesleklere yöneliyor.

Türkiye'de her geçen gün sağlık alanının yükseliş göstermesi nedeniyle eleman açığı giderek büyüyor. Bu sebepten dolayı sağlık çalışanları hiç bir koşulda sıkıntı yaşamadan rahatlıkla iş bulabiliyor. KPSS grubunda atanan sağlık çalışanları yüksek rakmlarla iş bulabiliyor. Bu sayede bir çok kişi rahat maaşlarla iş sahibi oluyor.

Bu yıl alınan yeni bir kararla birlikte doğuda görev yapan sağlık çalışanlarına maaşlar daha yüksek verilecek. Böylelikle çalışanlar doğuda daha rahat edecekler.

Bu yıl yapılan yerleştirmeleri ÖSYM'nin sonuç sitesinden öğrenebilirsiniz. 

ÖSYM KPSS ortaöğretim sonuçları için 17 Ekim saat 17.00 da resmi sitesinden kpss sonuçları için açıklama yaptı. kpss ortaöğretim sonuçları öğrenmek için ...
KPSS Sonuçları Açıklandı! sonuc.osym.gov.tr ÖABT KPSS A Grubu 2015
KPSS Yerleştirme Sonuçları Ne zaman Açıklanacak
2015 LYS Sonuçları ÖSYM Sorgulama Açıklandı Tıkla Öğren
2014 KPSS BRANŞ SIRALAMASI Tıkla-Kaydet-Sıranı Öğren!

Son Dakika! ÖSYM 2018 Sınav Takvimini Yayınladı. KPSS Ne Zaman Yapılacak? EĞİTİM

Son Dakika! ÖSYM 2018 Sınav Takvimini Yayınladı. KPSS Ne Zaman Yapılacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) 2018 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan sınavlara ilişkin sınav takvimi açıklandı. Geçtiğimiz yılların aksine birçok sınav tarihinde büyük değişiklikler var. Sınavlara hazırlanan adayların eleştirilerinin odağında olan yeni sınav takviminden merak edilen sınav ve sonuç açıklama tarihlerinin detayı...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.