SON DAKİKA

İzmir cuma vakti saat kaçta? 25 Aralık 2015 İzmir cuma ezanı kaçta okunuyor?

>
İzmir cuma vakti saat kaçta? 25 Aralık 2015 İzmir cuma ezanı kaçta okunuyor?
Ege'nin güzel kentlerinden biri olan İzmir'de cuma namazı saat kaçta kılınacak?. Detaylar haberimizde...

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Müslümanlar için cuma namazları ilk tarihlerden bu yana büyük önem taşımıştır. Peygamber Efendimiz'in de çok dikkat ettiği konular arasında yer alan cuma namazı, erkek müminlere farz kılınmıştır.

Cuma namazını cemaat ile birlikte camide kılmak büyük önem arz etmektedir. Erkek müminlerin cemaat ile bir araya gelmesi, onlarla sohbet etmesi, fikir alışverişinde bulunması, hal hatır sorması büyük önem taşımaktadır. Her geçen gün insanların dünya işlerine daha da yönelmesiyle birlikte namazın ve toplum bilincinin tamamen kaybolması nedeniyle cuma namazı daha da büyük bir önem arz etmektedir. Bu durumlar nedeniyle de günümüzde bir çok kişi çocuklarına cuma namazını ve namaz bilincini aşılmaya çalışıyor.

Herkes için önemli olan cuma namazlarını kaçırmamak ve cemaat ile bir arada yer alıp, saf tutarak ibadetlerini yerine getirmek herkes için önem taşıyor.

Ege'nin incisi İzmir'de büyük bir heyecanla beklenen Cuma namazı saat 12.18'de kılınacak. Anasayfahaberleri.com ailesi, olarak cumanızın hayırlı ve bereketli geçmesini dileriz.

Ankara cuma vakti saat kaçta? 25 Aralık 2015 Ankara cuma ezanı kaçta okunuyor?

 

İstanbul'da cuma namazı kaçta kılınacak? 25 Aralık 2015 İstanbul cuma namazı saati

İzmir cuma vakti saat kaçta? 18 Aralık 2015 İzmir cuma ezanı kaçta okunuyor?
İzmir cuma vakti saat kaçta? 18 Aralık 2015 İzmir cuma ezanı kaçta okunuyor?
Cuma Namazı Vakitleri
Cuma Namazı Saati Vakitleri İstanbul Ankara İzmir Bursa Konya 25 Aralık 2015 - Haftaya Gel

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.