SON DAKİKA

İşte Tarkan'ın Türk Sanat Müziği Albüm Kapağı

>
İşte Tarkan'ın Türk Sanat Müziği Albüm Kapağı
Tarkan’ın Çıkaracağı Türk sanat müziğinin albüm kapağı sevenleri ile buluşmaya hazır.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Son zamanlarda yoğun koşuşturma içinde olan Tarkan sevenleri ile buluşmanın heyecanını yaşıyor. Sevgili pınar dilekle evlenme kararı alan Tarkan bir yandan evlilik hazırlıkları ile uğraşırken diğer yandan albümü için çalışmalarını bitirmeye çalışıyor. Tarkan imzalı Türk sanat müziği albümü "Ahde Vefa" 11 Mart'ta tüm müzik marketlerde ve dijital ortamlarda sevenleri ile buluşacak.

Müziğe hayranlığının hep Türk sanat müziği ile başladığını her zaman vurgulayan mega yıldız, bunun kendisinde çok özel bir yere sahip olduğunu iade etti. Türk sanat müziğine olan aşkını hiç bıkmadan her seferinde dile getiren sanatçı, bu albüm için çok heyecanlı olduğunu açıkladı.

Tarkan Uzun yıllardan sonra bu albümü bekleyenleri ile buluşturmanın heyecanı ve telaşı içinde olduğunu ifade etti. Ayrıca Tarkan sanat müziği albümünün çalışmalarını tamamladığını açıklayarak bunun herkesin bu zor zamanlarda yüreğine huzur ve mutluluk getirmesini temennisinde bulundu. Ayrıca tüm Türk sanat müziği ustalarına işten teşekkür eden sanatçı, içime bu sevgiliyi sizin eşsiz yorumlarınız tohum attı dedi.

Ahde Vefa  nın sıkıntılı ve zorlu şu zamanlarda bir nebze de olsa içinizdeki kara bulutları dağıtmasını, yüreklerinizi aşkla doldurmasını temenni ediyorum.
Tarkan ın Türk Sanat Müziği Albüm Kapağı:, System.String[]
Megastar Tarkan Türk sanat müziği albümü çıkaracak
Tarkan ın yeni Türk sanat müziği albümü yakında. Megastarın yeni bir albüm hazırlıkları içerisinde olduğu bir süredir konuşulmaktaydı.
Tarkan - Bu şarkilar da olmasa.flac 03. Tarkan - Gülümse kaderine.flac 04. Tarkan - Sorma kalbim.flac 05. Tarkan - Uzun ince bir yoldayım.flac
Tarkan yazı bekleyemedi!
Tarkan Tevetoğlu (17 Ekim 1972, Alzey), 1991 yılından bu yana yaptığı müzikle yurtiçi ve yurtdışında birçok başarı elde etmiş Türk pop müzik sanatçısı, ...
Mega Yenge ile megastar Tarkan evlendi mi, Tarkan konserde ne dedi, Kimdir? Tarkan
Damat olmaya hazırlanan efsane sanatçı Tarkan ın özel kanalı ifşa oldu, Tarkan ın

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.