SON DAKİKA

İstanbul'da şüpheli paket alarmı ortalığı karıştırdı!

>
İstanbul'da şüpheli paket alarmı ortalığı karıştırdı!
Bugün kutlanan 1 Mayıs ile birlikte İstanbul'da büyük sıkıntılarda beraberinde geldi. Canlı bomba ihbarının ardından TEM'de şüpheli paket trafiği felç etti.

Bugün İstanbul hayatının en korkunç günlerinden birini yaşadı. Uzun zamandır merakla beklenen 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamaları İstanbul'da sonunda gerçekleştirildi. Yapılan kutlamalar henüz sona ermemişken, büyük sorunlar da meydana gelmeye devam ediyor. Genel olarak trafik sorunlarıyla karşı karşıya kalan İstanbullular bugün büyük bir trafik sıkıntısı ile saatlerce yolda beklemek zorunda kaldılar.

1 Mayıs genelinde etkili olan kutlamalarla birlikte bir çok yolun kapalı olmasıyla trafiğin felç olması herkesi derinden etkilerken, bugün Gaziosmanpaşa'da TEM otoyolu kenarına bırakılan piknik tüpü ve kutu dikkatleri çekti. Her ihbarı değerlendiren polis, hemen olay yerine gelerek çevrede güvenlik bölgesi oluşturdu. Çift yönlü olarak trafiğe kapatılan TEM'de bir çok araç uzun kuyruklar oluşturdu. Bomba imha ekiplerinin gelmesiyle birlikte şüpheli paket fünye ile patlatıldı.

AMAÇ HALKI KORKUTMAK!

Bugün meydana gelen bu olayın ardından patlatılan kutunun içindne pankartın çıktığı belirlendi. Çıkan pankartta ne yazılı olduğu bilinmezken, konu ile alakalı olarak araştırmalara başlandığı ifade edildi. TEM kenarına kimin bomba koyduğu bilinmezken, konuya ilişkin mobese kameralarının da incelenmesine karar verildi.

Bölgede yapılan incelemelerin ardından ise TEM otoyolu iki yönlü trafiğe açıldı. Uzun kuyruklar oluşturan araçlar ise güçlükle istedikleri noktaya ulaşabildi.

Galatasaray'ın başına Fatih Terim mi gelecek?

 

Uzmanlar uyarıyor! Bu yiyecekler çocuklar için çok tehlikeli!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.