SON DAKİKA

İstanbul'da kar kapıya dayandı! Bu havalar herkesi donduracak!

>
İstanbul'da kar kapıya dayandı! Bu havalar herkesi donduracak!
Türkiye'nin en büyük şehri İstanbul'a kar çok yakın bir zamanda geliyor. İşte detaylar:

Son yılların en zorlu kış koşulları ile mücadele etmek zorunda kalacak İstanbul'a yeniden kar geliyor. Uzun zamandır devam eden kar yağışları ile birlikte bir çok kişi büyük sıkıntılar yaşamıştı. Özellikle de İstanbul'da meydana gelen kar yağışlarının ardından bir çok sürücü büyük sıkıntılar yaşamıştı. Bu sıkıntıların ardından da uyarılarda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, soğuk havaların tekrar etkisini göstereceğini ifade etmişti.

İstanbul genelinde yapılan son araştırmalara göre genel tablo, kentin soğuk havalarla karşı karşıya kalacağı bildirilmişti. Bu durumun ardından soğukların etkili olduğu İstanbul'da kar yağışları da yavaş yavaş başladı. Özellikle İstanbul'un yüksek kesimlerinde meydana gelen soğuk havaların etkisiyle zaman zaman kar yağışları görülebiliyor. Adım adım soğuk havaların etkisi altına girecek olan İstanbul'da aynı zamanda buzlanma ve don olayları da sıklıkla görülecek.

İstanbul 15 günlük hava durumu tahminlerini öğrenmek için tıklayın!

İstanbul genelinde yağışların yoğun olacağını ifade eden Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu konuda herkesin dikkatli olması gerektiğinin bir kez daha altını çizerek, soğuk havaların genel olarak Mart ayının sonunda etkisini yitireceğini ifade etti.

Soğuk havaların Nisan ayında etkisini yitirip mevsim normallerinin üzerine çıkacağını da aktaran Meteoroloji Genel Müdürlüğü, sürücülerin ve halkın bu aydan sonra hava sıcaklığı konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağını ifade etti.

Türk Telekom 10 GB bedava internet kampanyası nasıl yapılır? Avea bedava internet

 

Soğuk ve kar yağışı bu kentlerde hayatı felç edecek!

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.