SON DAKİKA

İstanbul'da canlı bomba alarmı! Emniyet harekete geçti!

>
İstanbul'da canlı bomba alarmı! Emniyet harekete geçti!
1 Mayıs münaebeti ile tüm Türkiye'de geniş güvenlik önlemleri alan emniyet birimleri, canlı bomba ihtimallerine karşı da çeşitli araştırmalar yapmaya devam ediyor.

Bir çok işçi için önemli olan ve herkesin dikkatini çekmeye devam eden 1 Mayıs İşçi Bayramı büyük sorunları da beraberinde getirmeye devam ediyor. Son yıllarda Türkiye'nin en büyük tehditlerden biri altında bulunması ve sık sık canlı bomba durumları ile karşılaşması nedeniyle, bugün özellikle İstanbul'da geniş güvenlik önlemleri alındı.

Sabah saatlerinde Gaziantep'te meydana gelen bombalı saldırının ardından Türkiye genelinde yeni önlemlerin alınmasıyla, polis birliklerinin sayısı da arttırıldı. Türkiye'de büyük gerilimin yaşandığı şu saatlerde yapılan bir ihbar yine herkeste büyük şaşkınlık yarattı. Yapılan ihbara göre kayıp kızlarının canlı bomba olabileceğini düşünen aile polise haber verdi. Bu durum nedeniyle de İstanbul'da geniş güvenlik önlemleri alan polis, özellikle turistk noktalarda güvenliğini arttırdı.

Canlı bomba durumunun her geçen gün artış göstermesi ile birlikte büyük sorunlar yaşamaya devam eden İstanbul Emniyet Müdürlüğü, en kısa zamanda güvenlik kontrollerinin arttırılacağını kaydetti.

TÜRKİYE ALARMDA!

Sadece İstanbul'da değil, bir çok noktada güvenlik güçleri aramalara devam ediyor. Türkiye'nin her yanından gelen canlı bomba ihbarlarına dair bir çok durumu değerlendiren emniyet birimleri, sabah Gaziantep'te düzenlenen saldırının ardından canlı bomba ihbarlarına eğilim gösteriyor. Bir an önce İşçi Bayramı kutlamalarının bitmesini isteyen bir çok emniyet görevlisi, sağ salim, herkesin evine dönmesi için çalışmalarına hız vermeden devam ediyor.

Beyoğlu'nda TOMA faciası! 1 kişi feci şekilde can verdi!

 

TEOG sınavında öğrencilere ek puan mı verilecek?

 

Paralel Yapı'nın yeni oyunu deşifre oldu!

Haberin Etiketleri :
Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.