SON DAKİKA

İstanbul'da büyük terör operasyonu!

>
İstanbul'da büyük terör operasyonu!
Bugün sabah saatlerinde İstanbul'un Sultangazi ilçesinde düzenlenen şafak operasyonu nefes kesti.

Ülkemizin doğusunda yaşanan terör her geçen gün büyük bir artış göstermeye devam ediyor. Bu durumla birlikte, daha büyük sıkıntılara da yol açmaya devam eden terör aynı zamanda teröristler tarafından Türkiye'nin batısına da kaydırılmaya çalışılıyor. Her geçen gün yeni bir yerde yeni bombalar patlatmaya devam eden teröristler, son olarak Bursa'yı hedef seçmişti.

Bursa'nın hedef olması ve özellikle de camide namaz kılan kişilerin hedef olması, daha büyük sıkıntıları da beraberinde getirdi. Her geçen gün sivilleri hedef alan bu durumla birlikte teröristler halk arasında kaos yaratmak isterken, Türkiye'de yeni bir kriz ile karşı karşıya kalmaya başladı.

Bursa'da yaşanan saldırılarda genel olarak İstanbul'un da bağlantısının çıkması, herkesi harekete geçirdi. Kısa süre içinde harekete geçen ve bu gece saat 03.00 sularında Şafak Operasyonu düzenleyen İstanbul Emniyet Müdürlüğü, teröristleri ele geçirmek için düğmeye bastı.

HELİKOPTER İLE HAVADAN DESTEK VERİLDİ

Uzun zamandır devam eden bu durumla birlikte helikopterle havadan destek verilen operasyonlar deyim yerindeyse nefes kesti. TOMA'nın hazır olarak bekletildiği 75.yıl Mahallesi'nde 'Gazi Halk Meclisi' yazan apartman hedef alındı. Apartmanın içerisine giren çok sayıda polis, daha sonra bir çok belge ve dökümanla birlikte operasyonu sona erdirdi. Operasyonlarla alakalı olarak ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden hiç bir açıklama gelmedi.

Emekliler için banka promosyonlarında sevindirici son!

 

Taşeron işçiler kadroya ne zaman geçirilecek? Taşeron işçi ne kadar maaş alacak?

 

Kilis'e roketli hain saldırı! 1'i polis 2 yaralı

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.