SON DAKİKA

İstanbul'da Sular Ne Zaman Gelecek? İSKİ 30 Temmuz 2017 Su Kesintisi

>
İstanbul'da Sular Ne Zaman Gelecek? İSKİ 30 Temmuz 2017 Su Kesintisi
İstanbul'un bazı ilçelerinde dünden bu tarafa devam eden su kesintileri nedeniyle vatandaşlar mağduriyet yaşamaya devam ediyor. Şebeke arızası nedeniyle arızanın giderilmesi için yapılan planlı bakım çalışmaları ne zaman sona erecek? İSKİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre hafta sonu hangi semtlerde su kesintileri olacak?

İstanbul'da dün itibari ile başlayan bazı bölgelerdeki su kesintileri bugünde devam ediyor. Uzun süreli kesintiler nedeniyle sorunun ne olduğunu sorgulamaya başlayan vatandaşlar için İSKİ’den açıklama geldi. Hangi semt ve ilçelerde ne kadar süre daha su kesintisi olacak? İSKİ arıza sorgulamanın telefon numarası kaç? İşte haberin detayları…

İSKİ’den su kesintilerinin olacağı semt ve ilçelerle ilgili beklenen açıklama geldi. Kurumun internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklamada; İstanbul'da su kesintisinin nerelerde yaşanacağı, hangi saatler arasında olacağını ve ne zaman sona ereceğine dair tüm bilgiler mevcuttur. Dün başlayan kesintilerin bugünde devam etmesi üzerine meraklan vatandaşlar için kesinti yapılacak bazı ilçelerin bilgilerini sizler için araştırdık. Özellikle de uzun süren kesintiler nedeniyle mağduriyet yaşayanlar bulundukları ilçelerdeki detaylı arıza bilgilerine İSKİ’nin sitesinden de ulaşabilirler.

Vatandaşların mağdur olmaması için planlı olarak gerçekleştirilen bazı kesintilerin bilgilerinin detayları haberin devamında. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin, 30 Temmuz 2017 Pazar günü için İstanbul'un Bağcılar, Başakşehir, Kadıköy ve Sultangazi ilçelerinde şebeke hattı arızası nedeniyle yapacağı su kesintisi bilgileri şöyle;

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.