SON DAKİKA

İstanbul'a Kar Ne Zaman Yağacak 2018? İstanbul'a Kar Geliyor!

>
İstanbul'a Kar Ne Zaman Yağacak 2018? İstanbul'a Kar Geliyor!
İstanbul halkı, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? sorusunu bu aralar sık sık dillerini alıyorlar. Mevsim normallerinin çok altında seyreden hava şartları, insanları tedirgin ediyor. 2017 yılının Şubat ayında kar yağışı çok fazlayken, bu yıl kar yağışının az olması insanlara şok etkisi yarattı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü aracılığıyla açıklanan hava durumu raporuna göre, Türkiye'nin güney bölümlerinde hava sıcaklıklarının 2 ila 4 derece arasında düşüş yaşayacağı, diğer yerlerde ise sıcaklığın değişmeyeceği, aynı şekilde ilerleyeceği belirtiliyor.

Genellikle güney bölgelerden, kuzeybatı bölgelere doğru, kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif ve ara ara orta şiddette rüzgarların boy göstereceği tahmin edilen bilgiler arasında yer alıyor.

Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu Bölgesi'nin güney ve batı bölümleri, Doğu Anadolu'nun batı bölümleri ve yine Sinop, Samsun, Gümüşhane, Bayburt, Gaziantep, Kilis ve Adıyaman şehirlerinin, aynı zamanda bu şehirlerin yakınlarında yer alan diğer şehirlerin de kar yağışıyla karşı karşıya kalacağı tahminler arasında yer alıyor.

Söz konusu yağışların; genellikle sağanak ve yağmur şeklinde olacağı, saatler geceyi gösterdiğinde ise Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde karla karışık yağmur şeklinde boy göstermesi beklentiler dahilinde.

İstanbul'a Kar Ne Zaman Yağacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son tahminler neticesinde, çarşamba günüyle birlikte Marmara Bölgesi genelinde etki gösterecek olan yağışlar, 25 Şubat Pazar günü kendini İstanbul'da karla karışık yağmur şeklinde göstererek, İstanbul halkını karşılayacak.

Haberin Etiketleri :
EBA E-Kurs Öğretmen Başvuruları Ne Zaman Yapılacak? E-Kurs Dersleri Başlama Tarihleri EĞİTİM

EBA E-Kurs Öğretmen Başvuruları Ne Zaman Yapılacak? E-Kurs Dersleri Başlama Tarihleri

Öğrencilerin desteklenmesi amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürdürülen EBA E-Kurs başvurularıyla ilgili öğretmen başvurularının bitmesine çok az bir süre kaldı. Öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan içeriklerinde yer aldığı E-Kurs sistemiyle ilgili 2. dönem öğrenci başvuruları ne zaman başlayacak? Elektronik ortamda kurs almak isteyen öğrencileri ilgilendiren haberin detayları...

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 2018 E-Devlet Üzerinden Yapılacak! EĞİTİM

Ücretli Öğretmenlik Başvuruları 2018 E-Devlet Üzerinden Yapılacak!

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruya göre 2018 yılının 2. döneminden itibaren ücretli öğretmen başvuruları E-devlet üzerinden yapılacak. Binlerce ücretli öğretmen adayının başvurularını iletebileceği yeni sistemin merak edilen detayları ve başvuru aşamaları nasıl olacak? Son başvuru tarihleri ne zaman kadar sürecek? İşte haberin ayrıntıları...

İstanbul'da İlk Kar Yağışı Başladı! Meteorolojiden Uyarılar 24 ocak 2018 Gün İçinden

İstanbul'da İlk Kar Yağışı Başladı! Meteorolojiden Uyarılar 24 ocak 2018

Meteorolojiden gelen üst üste uyarıların ardından İstanbul'a beklenen kar yağışı geldi. Bazı bölgelerde tipi şeklinde etkili olan kar yağışı ne zaman kadar devam edecek? İstanbul'da bu gece hava sıcaklıkları 3 dereceye kadar düşecek. Yarından itibaren etkisini yitirecek kar yağışı tekrar ne zaman gelecek? İşte önümüzdeki günlerde etkili olacak hava durumuyla ilgili son dakika bilgileri...

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.