SON DAKİKA

İstanbul 9 Haziran'da karanlıkta kalacak!

>
İstanbul 9 Haziran'da karanlıkta kalacak!
Uzun zamandır büyük sıkıntıların yaşanmaya devam ettiği İstanbul'da yapılan açıklamalara göre bir çok ilçede elektrikler kesilecek.

Bir çok bölgede devam eden alt yapı çalışmaları nedeniyle İstanbul'da çok sayıda ilçe elektriksiz kalacak. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş 1 Haziran'da İstanbul'da bir çok semt ve mahallenin elektriksiz kalacağını belirtti.

Uzun zamandır devam eden çalışmalarla birlikte bir çok kişinin de elektriksiz kalacağını kaydeden yetkililer, alt yapı çalışmalarının ardından elektriklerin teker teker verileceğini ifade etti. Meydana gelen bu olayla birlikte işte elektriğin kesileceği ilçeler:

Ataşehir

Saat 08.00 ile 12.00 arasında, Atatürk Mahallesi'nde bulunan Ali Kuşçu Sokağı'na elektrik verilmeyecek.

Beykoz

Saat 09.00 ile 12.00 arasında, Mozhane Mahallesi Bayırbaşı, Göllü Mahallesi Karanfil, Dereboyu  Yolu, Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokağı elektrik alamayacak.

Kadıköy

Saat 09.00 ile 12.00 arasında, Fenerbahçe Mahallesi'nde bulunan Bağdat, Lalezar, Rr.  Faruk Ayanoğlu, Hacı Mehmet Efendi, Alageyik, Şehit Ümit Yılbar, Münir Nurettin  Selçuk, Basri Dirimli Çıkmazı, Sarı Lale, Rüştiye, Çuha Çiçeği, Sadberk  sokakları enerji alamayacak. Yine aynı saatlerde Feneryolu Mahallesi'nde bulunan Gazi Muhtar Paşa sokakları, Rasimpaşa Mahallesi  İskele Sokağı, Suadiye Mahallesi Akın, Nurettin Ali Berkol, Açelya, Berna, Nevzad  Ayasbeyoğlu, Kazım Özalp, Çolak İsmail, Noter, Berna, Açangül, Bağdat, Suadiye  Camii, Kırmız, Emin Alipaşa, Halimağa, Mediha Turhan Tansel, Aydın, Tüccar Katibi  sokakları, Sahrayı Cedit Mahallesi'nde bulunan Cami Sokağı, Zühtüpaşa Mahallesi Bağdat,  Rüştiye, Nida Çıkmazı, Münir Nurettin Selçuk, Itri Dede, Kördere, Zahitbey, Reşit  Paşa, Rıfatbey, Meram sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Kartal

Saat 09.00 ile 12.00 arasında, Orhantepe Mahallesi'nde bulunan Üsküdar, Şehit Hakan  Kurban, Kuzgun, Tunç, İğde, Sorgun, Zeytinlik, Itır, Keban, Göksu, Hamitbey,  Saraylar, Bankalar, Çınar, 30 Ağustos, Gürhan, Tekel, Kampyolu, Gezi Yolu,  Nergis, Nilüfer, Şehit Astsubay Serkan Aktepe, sokakları enerji alamayacak. Yine aynı tarihte saat 09.00 ile 16.00 arasında,  Orhantepe Mahallesi'nde bulunan Tomurcuk Sokağı'nda elektrik kesintisi yapılacak.

Pendik

Saat 09.00 ile 12.00 arasında bulunan Güzelyalı Mahallesi Kervansaray, Lozan,  Söğütlü, Yalçın, Doğanyurt, Çakabey, Egemen, Erdil, Hayat , Seher Yeli, İstasyon,  Misak, Yan Yol, Bayrak, Eyüp Sultan, Karapınar, Florya, Türkeli, Kazım Karabekir,  Neşe, Silahdar, Selahaddin Eyyubi, Menteş, Misak, Muştu, Yavuz Selim, Deva,  Çaldıran, Çardaklı, Pervaz, Rauf, Akpınar, Cumhur, Eyüp Sultan , İstiklal, 29  Mayıs sokaklarında enerji kesintisi yaşanacak. Aynı tarihlerde ve aynı saatlerde Kaynarca Mahallesi'nde bulunan Ecenil, Zirve sokakları, Saat 10.00 ile 12.00 arasında, Şeyhli Mahallesi Ulus, Ağrı, Görkemli, Köroğlu, Zeynep sokakları, saat 10.00 ile 13.00 arasında,  Çamlık Mahallesi Selçuklu Sokağı, Sülüntepe Mahallesi Fazilet, Enginar ,Maarif,  Maçka, Mevlana, Sedef, Toros, Boğaç sokakları, Şeyhli Mahallesi Fatih Sultan  Mehmet, Şirin, Kevser, Mehmet sokakları, saat 10.00 ile 14.00 arasında, Orhangazi Mahallesi Feza  Sokağı, saat 14.00 ile 18.00 arasında, Güzelyalı Mahallesi spor ve  Ener sokaklarında elektrik  kesintisi uygulanacak.

Sultanbeyli

Saat 01.00 ile 07.00 arasında, Abdurrahmangazi Mahallesi Balarısı Sokağı, saat 09.00 ile 12.30 arasında, Hasanpaşa Mahallesi Fatih, Sokak, Orhangazi Mahallesi Cem  Sultan, Belde, Benli, Dinar, Libas, Saruhan, Kamil, Muhlis, Özgür, Göktepe,  Günyüzü, Su Kenarı, Ayaz sokakları, Akşemsettin Mahallesi İtibar, Petrol Yolu,  Ürgüp, Adem, Alıntaşı, Belde, Devrialem, Ebabil, Ebuzer, Varol, Tavukçu Yolu,  Lema, Mahsen, Makber, Manyas, Menzil, Mihriban Sultan, Saruhan sokakları, saat 09.00 ile 17.00 arasında, Necip Fazıl Mahallesi Samur, Hüsün sokakları, enerji alamayacak.

Tuzla

Saat 10.00 ile 14.00 arasında Şifa Mahallesi Kınık Sokağı,saat 14.00 ile 18.00 arasında, Şifa Mahallesi Gürsu,  Akın, Gülpınar, Ünal sokaklarına elektrik verilemeyecek.

Ümraniye

Saat 09.00 ile 12.00 arasında Adem Yavuz Mahallesi Fatih Sultan, Gazi  Mustafa Kemal, Girne, Koçyiğit, Mimar Sinan, Alemdağ sokakları, Armağan Evler  Mahallesi Havuz, Kanaat, Neyzen Tevfik, Ortanca, Sırt, Yay, 23 Nisan sokakları,  Atakent Mahallesi Civanmert, Güleryüz, Kubilay, Akyar, Dadaloğlu, Alemdağ,  Mithatpaşa, Burç, Dere, Akdeniz sokakları enerji alamayacak.

Üsküdar

Saat 09.00 ile 12.00 arasında, Altunizade  Mahallesi Haluk Türksoy, Okul Çıkmazı, Pasinler, Yaylalı, Yurtcan, Okul, Palandöken, Aydın, Okul Yokuşu, Bestekar Saadettin Kaynak, Ord. Prof. Fahrettin  Kerim Gökay, Aygün sokakları elektriksiz kalacak. Saat 09.00 ile 17.00 arasında, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ağasar,  Arzu, Giresun sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak. 

Kahreden haber! PKK 3 askerimizi şehit etti!

 

Halk otobüsüne bombalı korkunç saldırı! 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.