SON DAKİKA

İrem Derici eski aşkına geri mi dönecek?

>
İrem Derici eski aşkına geri mi dönecek?
Şarkılarıyla kısa süre içinde tüm Türkiye'nin gönlüne taht kuran İrem Derici, geçtiğimiz günlerde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. İrem Derici açıklamaları ile eski aşkına geri döneceğinin sinyallerini verdi.

Herkesin severek takip ettiği isimlerden olan İrem Derici'nin hayatı şu sıralar oldukça çalkantılı geçiyor. Bir yandan işlerine yoğunlaşmak zorunda kalan İrem Derici, aynı zamanda da büyük sorunlar yaşamaya ve aşk hayatıyla birlikte sıkıntılar çekmeye devam ediyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay 2 yıllık eşi Rıza Esendemir'den tek celsede boşanan İrem Derici, bu konuda herkesi şaşırtmıştı. Yaşananların ardından Rıza Esendemir ile görüşmeyen İrem Derici, bir süre kendisini toparlamak için gözlerden uzak bir yere gitmişti. Rıza Esendemir ile bir deri ceket yüzünden kavga eden ve ardındanda boşanma kararı alan İrem Derici, bu boşanmanın sebebini hayranlarına da açıklamak zorunda kalmıştı. Kısa süre içinde evlerini ve yollarını ayıran çiftin herkes yeniden barışmasını isterken, güzel bir haber sonunda geldi.

BEBEK YAPABİLİRLER

Geçtiğimiz günlerde bir kız arkadaşı ile bir mekan çıkışında görüntülenen ve ardından da çarpıcı açıklamalarda bulunan Rıza Esendemir, her an İrem Derici ile barışıp bebek yapabileceklerini ifade etti. İrem Derici ile kağıt üzerinde ayrılsalar bile kalben ayrılamayacaklarını kaydeden Rıza Esendemir'in ardından İrem Derici'den bomba açıklama geldi.

Uzun zamandır Rıza Esendemir ile mesajlaşmaya devam eden İrem Derici, bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamadığını, gün içerisinde sık sık mesajlaşarak birbirlerinden haber aldıklarını duyurdu. Bu açıklamalarla birlikte İrem Derici, eski aşkına döneceğinin de sinyallerini vermiş oldu.

Beyaz Show'da kriz yaratan seyirci herkesi korkuttu!

 

İbrahim Tatlıses yürek yakan acı haber! İbrahim Tatlıses öldü mü?

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.