SON DAKİKA

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu evleniyor mu? İlker Kaleli'den görülmemiş teklif!

>
İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu evleniyor mu? İlker Kaleli'den görülmemiş teklif!
Poyraz Karayel dizisinin sevilen ikilisi İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun çok yakın bir zaman içerisinde evleneceği iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan ve herkes tarafından büyük bir heyecan ile izlenen Poyraz Karayel'de şaşırtıcı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Uzun zamandır farklı bir senaryo ile izleyicilerin karşısına çıkan Poyraz Karayel'de İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun aşkları da dolu dizgin devam ediyor.

Hem dizide hem de gerçek hayatta aşk yaşayan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, bu durumdan dolayı herkesi memnun etmişti. Uzun zamandır izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun geçtiğimiz günlerde evlilik kararı aldıkları iddia edildi. İddialara göre Evlilik kararı alan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli, büyük bir sıkıntı ile de karşı karşıya kaldı.

Evlilik konusu hiç bir zaman açılmadı!

Uzun zamandır birlikte olan İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu, zaman zaman kendileri hakkında çıkan evlilik iddialarını yalanlamışlar ve kesinlikle evlenmeyeceklerini bildirmişlerdi. Bu durumun ardından ise ikilinin ani bir karar ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı bildirildi.

Daha fazla sevgilisi Burçin Terzioğlu'ndan ayrı kalmak istemeyen İlker Kaleli'nin sevgilisine romantik bir sürpriz yaparak evlenme teklif ettiği bildirildi. Bu durumun ardından ise ikilinin çok kısa zamanda nikah masasına oturacağı kaydedildi. Konu ile alakalı olarak İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'ndan net bir açıklama gelmese de büyük bir merakla beklenen düğünün ne zaman gerçekleşeceği heyecanla bekleniyor.

 

Sinem Kobal'ın herkesten sakladığı sır açığa çıktı!

 

Gizem Karaca'da evli ünlüler kervanına katılıyor!

İlker Kaleli den Burçin Terzioğlu açıklaması
ilker kaleli ve burçin terzioğlu evleniyor mu
İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu Evleniyor Mu? İlker Kaleli den Görülmemiş Hediye!
İlker den romantik mesaj. İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu na ...
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli el ele poz verdi!
İlker Kaleli den Burçin Terzioğlu na ilginç yasak!
Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli Evleniyor Mu? Flaş Açıklama!

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.