SON DAKİKA

İbrahim Tatlıses'in İmparatorluğu Çöküyor!

>
İbrahim Tatlıses'in İmparatorluğu Çöküyor!
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, uzun zamandır mali konularda sıkıntı çekiyor. Başarılı türkücünün mal varlıklarını yavaş yavaş elden çıkarması yeni iddiaların ortaya çıkmasına neden oldu.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Arabesk müziğin sevilen isimlerinden biri olan ve türküleriyle gönüllerde yer eden İbrahim Tatlıses, 2011 yılında silahlı saldırıya uğramıştı. Uğradığı silahlı saldırı sonucunda başından yaralanan ve ağır bir kafa travması geçiren İbrahim Tatlıses, uzun süre hastanede yatmıştı.

2011 yılından itibaren hastanelerde tedavi gören İbrahim Tatlıses, 2015 yılında geçirdiği ameliyat ile sağlığına kavuşmuştu. Tam 4 yıl boyunca sağlığına çok fazla paralar harcayan İbrahim Tatlıses maddi ve manevi olarak oldukça yıpranmıştı. Bu durumla birlikte özellikle maddi olarak fırtınalı günler geçiren İbrahim Tatlıses'in Erbil ve Antalya'daki gayrimenkullerini sattığı iddia edildi. Maddi açıdan paraya ihtiyacı olan ve büyük mallarını bu nedenle elinden çıkarmaya çalışan İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tatlıses Çiğköfteleri'ni de satacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde Instagram'dan çok çarpıcı bir söz yazan İbrahim Tatlıses, ortaya atılan bu iddialarlı sözleriyle destekledi. 'Yiğit muhtaç olmuş bir kuru soğana' yazarak durumunu özetleyen İbrahim Tatlıses, ciddi anlamda maddi zorluklar yaşadığını belirtti.

İbrahim Tatlıses'in Instagram'dan paylaştığı bu sözün ardından bir çok takipçisi, ünlü türkücüye yorumlarıyla destek olmaya çalıştı.

İbrahim Tatlıses

İmparatorluk çöküyor mu? İbrahim Tatlıses in hayatını değiştiren olay ...
İmparatorluk çöküyor mu? İbrahim Tatlıses in hayatını değiştiren olay İbrahim Tatlıses in hayatını değiştiren olay ...
... İbrahim Tatlıses in hayatını değiştiren olay
... İbrahim Tatlıses in hayatını değiştiren olay ...
Tatlıses: Bizde para bitmez, azalır
Tatlıses, Ayşegül Yıldız dan boşanıyor mu?Tatlıses in Hamile olan eşi Ayşegül Yıldız a kızıp evi terk ettiği konuşuluyor ...
 Tatlıses istedi,acıyıp bacağından vurdum Deneyimli polis muhabiri Önder Şuşoğlu, Etiler Koğuşu kitabından sonra bu kez de mafya ile ilişkileri nedeniyle ...
Elgin Yıldız la bu seyahatini İbrahim Tatlıses ten 2.8 milyon Euro ya satın aldığı TC-IBO kuyruk tescilli özel uçağıyla yaptı.

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.