SON DAKİKA

İbrahim Tatlıses yürek yakan acı haber! İbrahim Tatlıses öldü mü?

>
İbrahim Tatlıses yürek yakan acı haber! İbrahim Tatlıses öldü mü?
Herkesin beğenerek dinlediği, şarkıların başarılı ismi İbrahim Tatlıses'in öldü iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Arabesk müziğin sevilen isimlerinden biri olan ve her geçen gün yeni olaylarla gündeme gelen İbrahim Tatlıses hakkında çıkan haberler herkesi korkutuyor. Genel olarak yaşamını zor koşullar altında sürdürmeye çalışan İmparator, geçtiğimiz yıllarda uğradığı silahlı saldırının acısını hala taşıyor. İlk olarak başından vurulan ve ardından da hastaneye kaldırılan, bir dizi ameliyat geçirdikten sonra yaşadığına şükreden ve zor da olsa hayatını idame ettirmeye çalışan İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz günlerde hayatını kaybettiği iddia edildi.

Sosyal medyada yer alan haberler İbrahim Tatlıses hayranlarını korkuturken, daha sonra yapılan açıklamalar herkesin de yüreğini rahatlattı. İmparator'un sağlık durumunun iyi olduğunu ifade eden yakınları, bu tarz haberlere itibar edilmemesi gerektiğini kaydetti.

YILLAR SONRA BÜYÜK ŞOK

Hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam eden İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz günlerde kızı Dilan Çıtak'ı kabul etmesi de gündeme bomba gibi düştü. Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğuna dair her geçen gün ortaya yeni iddiaların atılması, herkesi şaşırtıyordu. Bu durum nedeniyle hiç bir açıklama yapmayan Dilan Çıtak ve İbrahim Tatlıses, bu konuda sessizliğini koruyordu.

Geçtiğimiz günlerde İmparator'un aldığı bir karar neticesinde Dilan Çıtak hakkında da gerçekler sonunda ortaya çıktı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan İbrahim Tatlıses, güzel şarkıcı Dilan Çıtak'ın kendi kızı olduğunu itiraf etti. Bu durumun ardından açıklama yapmayan Çıtak'ın sessizliğini koruması da dikkatlerden kaçmadı.

Beyaz Show'da kriz yaratan seyirci herkesi korkuttu!

 

İrem Derici eski aşkına geri mi dönecek?

 

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.