SON DAKİKA

İbrahim Tatlıses Mali Krizde! Bitez'deki Otelini Satıyor!

>
İbrahim Tatlıses Mali Krizde! Bitez'deki Otelini Satıyor!
2011 yılında silahlı saldırıya uğrayan ve bu nedenden dolayı sağlığına yüksek oranda para harcayan İbrahim Tatlıses, mali krizini bir türlü aşamıyor.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Sesiyle herkes tarafından sevilen bir isim olan İbrahim Tatlıses oldukça zor günler geçiriyor. Başarılı türkücü geçtiğimiz yıllarda uğradığı silahlı saldırı sonucunda zor da olsa hayata tutunmuştu.

Silahlı saldırının ardından zor zamanlar geçiren ve felç riski ile karşı karşıya kalan İbrahim Tatlıses, bu durumun ardından tedavi için Miami'ye gitmişti. Miami'de en iyi beyin cerrahları ile görüşen İbrahim Tatlıses, bir dizi operasyon geçirmişti. Uzun bir süre uyanamayan ünlü türkücü bu durumla hayranlarını korkutmuştu.

Hande Erçel ve Tolga Sarıtaş Gerçek Hayatta da Birlikte! İşte Sevgililerin İlk Görüntüsü!

Yaşanan olaylarla birlikte İbrahim Tatlıses bir türlü düzen sağlayamadı. Sağlığına çok fazla para harcayan İbrahim Tatlıses, tüm servetini bu uğurda yavaş yavaş eritiyor. İlk önce Antalya'da büyük emek vererek açtığı otelini satan İbrahim Tatlıses, bu durumun ardından Bodrum'un Bitez ilçesinde bulunan otelini satma kararı aldı.

Başarılı türkücü İbrahim Tatlıses, Bodrum Bitez'de bulunan oteli için toplamda 13 milyon lira istiyor. Bu rakam için bir kaç kişi ile anlaşma masasına oturan İbrahim Tatlıses'in, oteli saattıktan sonra yeniden alacağı parayı sağlığına harcayacağı iddia ediliyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Evleniyor! Nikah Tarihi Alındı Bile!

 

Beren Saat Kösem Sultan'dan Kovuldu! Ünlü Oyuncuya Büyük Şok!

İbrahim Tatlıses, Hakkında Çıkan Haberlere Ateş Püskürdü!
Sattırmadığınız bir yerim kalmadı be ne bitmez tükenmez yerlerim varmış yine söylüyorum ben bitti demeden TATLISES BİTMEZ.
İbrahim Tatlıses Sevgilisi
İbrahim Tatlıses ateş püskürdü
İbrahim Tatlıses AK Parti den aday adayı oldu |

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi Son Dakika

Afrin Harekatı'nda 45. gün! TSK, iki köyü daha teröristlerden temizledi

Afrin Harekatı'nda bugün 45. güne girildi. TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar 2795 teröristin etkisiz hale getirildiği açıklandı. Afrin'de son duruma ilişkin haberler gelmeye devam ediyor. Terör hedeflerinin ÇNRA'larla vurulması ve Raco'daki çatışma anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar, vatandaşlara Afrin Harekatı'na desteklerinden dolayı teşekkür konuşması yaptı. Son dakika haberine göre, TSK, Afrin'in iki köyünü daha teröristlerden temizledi

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.