SON DAKİKA

İbrahim Saraçoğlu'nun Soğan Kürü Tedavisi Ne Zaman Uygulanmalı?

>
İbrahim Saraçoğlu'nun Soğan Kürü Tedavisi Ne Zaman Uygulanmalı?
İlaç tedavilerine destek olarak uygulanan bitkisel tedavilerden İbrahim Saraçoğlu'nun soğan kürü nasıl uygulanırsa faydalı olur? Hangi rahatsızlık için hangi zamanlarda uygulanmalı? İşte merak edilen soruların cevapları.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun birçok hastalığa şifa olan bitkisel tedavilerinden soğan kürü nasıl uygulanırsa faydalı olur? Hangi rahatsızlıklar için kaç gün uygulanması gerekir? Çok merak edilen ve soru sorulan mucizevi kürle ilgili merak edilenleri siz değerli okuyucularımız için derledik. Soğan kürünün yapılışı ve doğru uygulanış şekillerini haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Özellikle de kadınlarda görülen başlıca hastalıklar ile yaşam tarzına bağlı karşılaşılan olumsuzluklardan; Erken menopoza girme, Çikolata kisti, Miyom, Polikistik over ve Yumurtalık kisti gibi rahatsızlıkların tedavisinde uygulanan soğan küründe başarılı sonuçların alındığı görülmüştür. Ayrıca soğan suyunun kadınlarda yumurtlamayı artırma etkisi olduğu için gebe kalamayanlarda da faydaları görülmüştür.

Soğan Kürünün Hazırlanışı
 
Günlük olarak hazırlanması gereken kür için bir adet kuru soğanı 4 parçaya bölerek, önceden kaynatılmış 2 bardak klorsuz suyu içerisine atıyoruz. 5 dakika bu şekilde kaynattığımız kürü başka birşey eklemeden öğlen ve akşam yemeklerinden önce birer bardak olarak tüketmeniz gerekir. Bu şekilde 15 gün boyunca uygulanması gerekir. Belirttiğimiz yöntem genelde kisti bulunanlae için uygulanması gerekir. Peki diğer rahatsızlıklarda ya da gebelik sorununda nasıl uygulanmalı?

Genellikle adet dönemlerinde uygulanması daha faydalı olan soğan kürünün en ideal uygulanma zamanı adet bitiminden 7 gün sonra başlanmasıdır. Bu şekilde kullanılmaya başlanan kür sayesinde akıntılar uygulamanın 2. ve 3. gününden sonra vücuttan atılmaya başlar.

1 YORUM
  1. çiçek aylanur

    benim hergün kanamam oluyor soğan

İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Tedavi Mucizesi Alternatif Tıp

İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Tedavi Mucizesi

İbrahim Saraçoğlu, anne ve baba olmak isteyen aileler için birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Saraçoğlu, gülüşüyle tüm Türkiye'nin tanıdığı sevilen isim Sema Tümer'in programında, şifalı bitkileri anlattı. Bitkilerin derman olduğunu sık sık ifade eden Saraçoğlu, hem kadın sağlığı hem de annelik için unutulmaması gereken açıklamalara yer verdi. Nar kabuklarına, özellikle değindi.

İbrahim Saraçoğlu Alternatif Tıp

İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu birbirinden değerli açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Ünlü Profesör, Seba Tümer'in programına katıldı. Videosunu da paylaştığımız açıklamalarda, çocuk sahibi olmak isteyenler için birbirinden değerli açıklamalar yaptı. Ayrıca bayanlarda görülen bazı rahatsızlıklarla da ilgili açıklama yapan Saraçoğlu, geçmiş yıllardaki başarılarını da izleyenlerle paylaşmayı ihmal etmedi.

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.