SON DAKİKA

Hülya Sancaklı Son Yolculuğuna Uğurlandı!

>
Hülya Sancaklı Son Yolculuğuna Uğurlandı!
MHP Kocaeli Milletvekili, Saffet Sancaklı'nın eşi Hülya Sancaklı, vefat edişinin ardından defin edildi. Namazın ardından cenazeyi Saffet Sancaklı ve oğlu Mert Sancaklı taşıdı.

MHP Kocaeli Milletvekili ve Eski Milli Futbolcu Saffet Sancaklı'nın hanımı Hülya Sancaklı, vefat edişinin ardından defnedildi. Fatih Camii'nde öğle namazına müteakiben düzenlenmiş olan cenaze törenine MHP Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin tümü katılım gerçekleştirdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Savunma Bakanı Fikri Işık, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ailenin acılı gününe eşlik etti.

BİRÇOK İSİM KATILDI

TBMM Başkanvekili Akif Hamzeçebi,MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MHP İstanbul Milletvekeli Ekmeleddin İhsanoğlu, MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural, MHP Eski Milletvekili Engin Alan; Eski Milli Futbolcular Oğuz Çetin, Tümer Metin, Hakan Ünsal; Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ve Eski Milli Basketçi Hidayet Türkoğlu cenzaeye katılım gerçekleştirenler arasında yerini aldı.

ANNESİ GÖZYAŞI DÖKTÜ

Hülya Sancaklı'nın annesi Nevin Erdoğan ve babası Kemal Erdoğan taziyeleri ayrıca kabul etti Nevin Sancaklı TBMM Başkanvekili ve CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzeçebi'ye sarılarak, Başkanım, iyiki varsınız. Dayanamıyorum, bu çok değişik bir acı, Ciğerim yanıyor, bundan sonraki yaşam benim için çok zor diyerek ağladı.

Baba Oğul Acıyı Birlikte Omuzladı

Acısı Yüzüne yansımakta olan Saffet Sancaklı ve oğlu Mert ve kızı Duygu'nun çok bitkin bir halde olduğu görüntülendi. Cenaze namazının kılınmasının hemen sonrasında helallik istendi ve Saffet Sancaklı ile oğlu Mert Sancaklı tabutu cenaze aracına kadar taşıdılar. Hülya Sancaklı'nın cenazesi Eyüp Mezarlığı'nda toprağa verildi.

TAZİYELERİ AKŞAM KABUL EDECEKLER

Saffet Sancaklı ve ailesi bugün akşam (02.02.2017) saat akşam 6 civarında Beşiktaş Akatlar'da bulunmakta olan Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde taziyeleri kabul edecekler.

CENAZE TÖRENİNDEN GÖRÜNTÜLER

Hülya Sancaklı Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Hülya Sancaklı Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Hülya Sancaklı Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Hülya Sancaklı Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.