SON DAKİKA

Halk otobüsüne bombalı korkunç saldırı!

>
Halk otobüsüne bombalı korkunç saldırı!
Dün akşam saatlerinde Ümraniye'de yaşanan bir olay herkesi korkuttu. Bir halk otobüsü altına atılan el yapımı bomba şiddetli bir şekilde patlayınca halk büyük bir korku yaşadı.

Teröristler, şehirlerde de kaos ortamı yaratmaya devam ediyor. Uzun zamandır bir çok kişinin büyük sorunlar yaşadığı terör olayları nedeniyle sivil halk büyük sorunlarla karşı karşıya kalıyor. Sadece dağlardaki teröristler değil, şehirdeki teröristler de genel sivil güvenliği tehdit ediyor.

Toplumun huzurunu bozarak büyük bir kaos ortamı yaratmaya çalışan bir çok terörist, amaçlarına ulaşabilmek için ellerinden geleni yapıyor. Sürekli olarak saldırılarda bulunan teröristler, şehir merkezlerine bombalar bırakarak halkı korkutmaya çalışırken, aynı zamanda da güvenlik güçlerini tuzağa çekmeye çalışıyor. 

Uzun zamandır teröristlerin halkı korkutma çabası devam ederken, dün akşam saatlerinde Ümraniye'de meydana gelen olay yine durumun vehametini ortaya koydu. Teröristler, yoldan geçen bir İETT otobüsüne el yapımı bomba fırlatıp, gecenin karanlığında kayboldu. El yapımı bombanın patlaması ile birlikte büyük bir korku yaşayan otobüsteki vatandaşlar hemen araçtan inmek istedi. Otobüsün güvenlik kamerasına yansıyan bu durumla birlikte, teröristleri bulmak için polis de operasyon başlattı.

TERÖRİSTLER HER YERDE

Ümraniye'de yaşanan bu saldırıda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Daha önceki yıllarda da teröristlerin genel olarak molotoflu saldırısı ile birlikte, çok sayıda vatandaş hayatını kaybetmişti. Şehir teröristlerinin bir an önce bulunup temizlenmesi için polisin İstanbul genelinde büyük bir operasyon ile çalıştığı kaydedildi.

Kahreden haber! PKK 3 askerimizi şehit etti!

 

İstanbul 9 Haziran'da karanlıkta kalacak!

 

Haberin Etiketleri :
  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.