SON DAKİKA

Hakkari'de PKK İlçe Emniyet Müdürlüğü Önünde Bomba Patlattı!

>
Hakkari'de PKK İlçe Emniyet Müdürlüğü Önünde Bomba Patlattı!
Dün akşam Hakkari'de tansiyon yine yükseldi. Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü PKK, bomba yüklü aracı İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde infilak ettirdi.

Haberin Galerisi İçin TIKLAYIN..


Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde dün akşam teröristler yine iş başındaydı. Eli kanlı vatan hainleri, ateşkes ilan ettikleri halde hala saldırılarına devam ediyor. PKK'nın genel taktiği olan ateşkes ile birlikte zor durumda olan bölgelere silah ve yiyecek takviyesi yapılıyor. PKK'nın bu durumuna inanmayan TSK ise güçlerini her geçen gün bölgede daha da arttırıyor. Polislerin ve askerlerin her seferinde daha da yoğun olarak bölgeye intikal ettiği bir yer olan Şemdinli'de dün akşam hareketli saatler yaşandı. Şemdinli İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde bomba yüklü araç infilak ettirildi. Aracın infilak etmesiyle birlikte ilçe emniyet müdürlüğünde büyük oranda maddi hasar meydana geldi.

Ankara Saldırısını Planlayan IŞİD Militanının Kimliği Tespit Edildi!

Olay dün akşam saatlerinde Şemdinli'de meydana geldi. Şemdinli merkezinde bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü önüne dün gece saat 21.00 sularında bir araç yanaştı. Araçtan şüphelenen polisler, aracın çekilmesini istemesinin ardından bomba yüklü araç patlatıldı. Bu durumla birlikte ilçe emniyet müdürlüğü yüksek oranda hasar gördü. İlçe emniyet müdürlüğünün bir kısmı da bombanın şiddetiyle yıkıldı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Bölgede o saatte vatandaşların  bulunmaması da herkes tarafından büyük bir şans olarak görüldü. Yaşananların ardından ise saldırıyı düzenleyen teröristler, gecenin karanlığından faydalanarak kaçtı.

Söz konusu durumla alakalı olarak açıklama yapan Şemdinli İlçe Emniyet Müdürlüğü ise saldırıyı doğruladı. Saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin yakalanması için operasyon başlatacağını belirten yetkililer, ayrıca İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde hasar tespitinin yapılacağını bildirdi.

Restoranda Kezzapla Çocuğa Saldıran Zanlı Ailenin Tanığı Çıktı!

 

Dağlıca'dan Yüreklere Ateş Düşüren Haber! 3 Asker Şehit Düştü!

Hakkari de PKK lı teröristler bomba yüklü araçla saldırı düzenledi
Alınan bilgilere göre, terör örgütü Terör Örgütü PKK mensuplarınca bir vasıtaya yüklenen patlayıcı, İlçe Emniyet Müdürlüğü binası önünde patlatıldı.
3 İlde PKK operasyonu
Hakkari-Çukurca karayolunda ilçe merkeziyle 7 köye ulaşımı sağlayan köprü, terör örgütü PKK mensuplarının yerleştirdiği patlayıcının infilak ettirilmesi ...
Hakkari de Terör Saldırısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hastane önündeki zırhlı araçlar Hakkari de terör saldırısı- Şemdinli ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca ...
Hakkari İl Jandarma Komutanlığı ve Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü, önce bombalı saldırıda ...
Hakkari nin Şemdinli ilçesinde Kaymakamlık ve İlçe Emniyet Müdürlüğü nün bir arada bulunduğu binaya PKK lılar bombalı araçla saldırı düzenlendi.
Hakkari-Çukurca karayolu bomba PKK

  • Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Anasayfa haberleri harici linklerin sorumluluğunu almaz. İçerik Hakkındaki düşünce ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.